2024.gada jauniešu čempionāta laureāti
Latvijas čempionāts
Noskaidroti Latvijas jauniešu klasiskā šaha čempionāta uzvarētāji

2024. gada 16.martā  Rīgā, Biznesa augstskolas ”Turība” zālē, noslēdzās Latvijas jauniešu klasiskā šaha čempionāti zēniem un meitenēm sešās vecuma grupās. Sacensības mūsu valsts šaham deva sešus jaunus čempionus, bet trim sportistiem izdevās nosargāt pērn izcīnītās zelta medaļas, informē Latvijas Šaha federācija

Latvijas jauniešu klasiskā šaha čempionāta finālā šogad sešās vecuma grupās (U-8, U-10, U-12, U-14, U-16, U-18)  gan zēniem, gan meitenēm kopā piedalījās 127 jaunie šahisti un šahistes, no kuriem 76 dalībnieki pārstāvēja Rīgas Šaha skolu, par ko liels prieks un lepnums.

Jauniešu rezultāti šogad finālā:

J.Klovāna 13.piemiņas kauss
Klātienes turnīri Piemiņas turnīrs
Aicinām pieteikties Jāņa Klovāna 13.piemiņas kausa izcīņai

Rīgas Šaha skola aicina uz lielmeistara Jāņa Klovāna 13. piemiņas kausa šaha sacensībām, kas notiks 2024.gada 9. aprīlī Rīgas Šaha skolas telpās, Rīgā, Pērnavas ielā 10.

Aicinām pieteikties šahistus ar vismaz pirmo sporta klasi, aizpildot pieteikumu šeit līdz 2024. gada 7. aprīlim (ieskaitot). Pieteikumā jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, sporta klase vai tituls, FIDE ID numurs, klubs vai pilsēta.

Vairāk informāciju par sacensībām skatīt Nolikumā šeit.

Daudz laimes jubilejā!
Pasākumi
Daudz laimes jubilejā!

Šodien, 2024.gada 13.martā, skaistu dzīves jubileju svin Latvijas šaha meistare, FIDE meistare sievietēm (WFM) klasiskajā šahā, lielmeistare un pasaules vicečempione korespondencšahā, Rīgas Šaha skolas galvenā speciāliste Ingrīda Priedīte.

No sirds sveicam kolēģi jubilejā un vēlam daudz laimes, stipru veselību, dzīvesprieku, kā arī tikpat neizsīkstošu enerģiju arī turpmāk!