Kategorija: Klasifikācija

Klasifikācija
Klasifikācijas turnīra IV sporta klasēm rezultāti

26.-27.novembrī aizvadīts IV sporta klašu klasifikācijas turnīrs, kurā piedalījās 58 dalībnieki un finišā 8 izdevās tikt pie III sporta klases. Lai arī galvaspilsētā mums valda skaista, balta ziema, kas varbūt nedaudz apgrūtināja nokļūšanu līdz Rīgas Šaha skolai, tomēr turnīra kopējo norisi neaizkavēja un visas 8 spēļu kārtas ritēja savā ierastajā ritmā.

Par uzvarētāju turnīrā kļuva ar 7,5 punktiem kļuva Maksims Gavrilovs, 2.vietā ar 6,5 punktiem Artūrs Liepiņš un 3.vietā ar 6 punktiem Vladislavs Iančenko.

Arī 4.-7.vietā visiem dalībniekiem 6 punkti un tie bija, Marks Pīzelis, Ignats Ņikuļins, Marks Sabluns, Edvards Bārtulis.

Labākās meitenes turnīrā 1.vietā ar 6.punktiem Marta Paula Ļaščuka, 2. vietā ar 5 punktiem Anastasija Petuhova, 3.vietā ar 5 punktiem Sofija Liepiņa un 4.vietā ar 5 punktiem Selīna Ozoliņa.

Lai izpildītu III sporta klases normu turnīrā 8 spēlēs bija jāsavāc 6 punkti. Šo normu sasniedza:  Maksims Gavrilovs, Artūrs Liepiņš, Vladislavs Iančenko, Marks Pīzelis, Ignats Ņikuļins, Marks Sabluns, Edvards Bārtulis un Marta Paula Ļaščuka.

Visi rezultāti.

Klasifikācija
5.-6. novembra III sporta klašu klasifikācijas rezultāti

Rīgas Šaha skolā 5.-6. novembrī aizvadīts III sporta klašu klasifikācijas turnīrs.  Sacensības pirmajā dienā uzsāka 56 šahisti un 54 izdevās sacensības aizvadīt līdz galam, tas ir piedaloties visās 8 spēlēs.

Par uzvarētāju III sporta klašu klasifikācijas turnīrā kļuva Aleksandrs Teo Hendriks, kurš guva 7 punktus 8 spēlēs, 2.-3. vietu turnīrā ar gūtajiem 6,5 punktiem dalīja Edvards Goldbergs un Eduards Dāmis.

Lai izpildītu 2.sporta klašu normu 8 spēlēs bija jāiekrāj 6 punkti un šo normu izpildīja: Aleksandrs Teo Hendriks, Edvards Goldbergs,Eduards Dāmis, Aimans Avads, Edgars Lejnieks, Ralfs Pantelis un Matvejs Mačehins.

Par labākajām meitenēm III turnīrā tika apbalvotas 4 dalībnieces, kuras visas ieguva 5 punktus – 1.vieta Katrīna Lauva, 2.vieta Marija Jermaka, 3.vieta Renata Spiridovska un 4.vieta Vilhelmīne Troņenkova.

Visi  3. sporta klašu klasifikācijas turnīra rezultāti apskatāmi šeit.

Klasifikācija Online turnīri
Rudens brīvlaika klasifikācijas turnīru rezultāti

Rudens brīvlaikā tiešsaistes šaha platformā Lichess.org Rīgas Šaha skolas piedāvāja klasifikācijas turnīrus iesācējiem, ceturtajām un trešajām sporta klasēm. Visās trīs sporta klašu grupās vērojama bija liela aktivitāte un kopējais dalībnieku skaits 260 (!), no tiem iesācēji 100, ceturtās sporta klases 82 un trešās sporta klases 72 dalībnieki.

Par uzvarētāju iesācēju grupā ar 7,5 iegūtiem punktiem 8 spēlēs kļuva Aleksandrs Černišovs, 2.vietā ar 7 punktiem ierindojās  Andris Mazais un 3.vietā Gustavs Mačs.

Labāko meiteņu trio iesācēju grupā 1. vieta Sofija Liepiņa (6 punkti) , 2.vieta Jasmīna Mence (5,5 punkti) un 3.vieta Madara Strautniece (5 punkti).

Lai izpildītu 4.sporta klasi bija nepieciešams savākt 60% jeb 5 punktus no 8 partijām, punkti bez pretinieka vai bez spēles (late vai bye) netiek ieskaitīti klasifikācijas normā.

4.sporta klases normu izpildīja: Aleksandrs Černišovs, Andris Mazais, Gustavs Mačs, Aksels Adrians Jaunzems, Davids Petuhovs, Antons Ulasevičs , Emīls Ezeriņš, Rems Sabluks, Vladimirs Zinkovsky, Sofija Liepiņa, Jasmīna Mence, Pēteris Liepa, Rafaels Marcinkevičs, Edmunds Sūrums, Adriāns Ļubeckis, Matvejs Murinovs, Vladimirs Maļinovskis, Ričards Bērziņš, Augusts Liscovs, Aleksandrs Gulbis, Aleksandrs Liepiņš, Oskars Kirhenšteins, Mingiian Lizinovs, Daniils Panfilovs, Jānis Valdis Kalnozols, Madara Strautniece, Vadims Vasjoha, Evelina Osipova.

 

 

Par uzvarētāju ceturto sporta klašu grupā ar 7 punktiem 8 spēlēs kļuva Herberts Ozols, ar tikpat daudz punktiem 2.vietā Andris Mazais un 3.vietā Raivo Podēns.

Labākais meiteņu trio 4.sporta klašu turnīrā: 1.vieta Frīda Vorobceva (5 punkti), 2.vieta Anna Koržanova (5 punkti), 3.vieta Rūta Šupina (5 punkti).

Lai izcīnītu trešo sporta klasi, 4.sporta klašu turnīrā bija jāiegūst 75% punktu no 8 spēlēm jeb 6 punkti, punkti bez pretinieka vai bez spēles (late vai bye) netiek ieskaitīti klasifikācijas normā.

3.sporta klases normu izpildīja: Herberts Ozols, Andris Mazais, Raivo Podēns, Aleksandrs Liepiņš, Antons Ulasevičs, Maksims Voitovics, Germans Korotkins, Ernests Kumarins, Vladislavs Grigorenko, Aleksejs Indriksons. 

 

Par uzvarētāju trešo sporta klašu grupā ar 7,5 punktiem 8 spēlēs kļuva Jaroslavs Orlovskis, savukārt ar 6,5 punktiem otro un trešo vietu dalīja Andris Mazais un Dimitrijs Barasovs.

Labākais meiteņu trio 3.sporta klašu turnīrā tikai noteikt tikai pēc koeficienta, jo stiprākās meitenes finišēja ar vienādu punktu skaitu un vietas sadalīja sekojoši: 1.vieta Jūna Anna Plotņikova  (5,5 punkti), 2.vieta Madara Elīza Zemture (5,5 punkti), 3.vieta Vilhelmīne Troņenkova (5,5 punkti).

Lai izcīnītu otro sporta klasi, 3.sporta klašu turnīrā bija jāiegūst 75% punktu no 8 spēlēm jeb 6 punkti, punkti bez pretinieka vai bez spēles (late vai bye) netiek ieskaitīti klasifikācijas normā.

2.sporta klases normu izpildīja: Jaroslavs Orlovskis, Andris Mazais, Dimitrijs Barasovs, Luka Osipovs, Jegors Kirpičovs, Antons Ulasevičs, Levi Moshe Jurzditsky, Martins Locs.

Apsveicam visus jauno sporta klašu ieguvējus, novēlam neapstāties un turpināt savu šaha zināšanu attīstību!

 

Savukārt, brīvlaika noslēgumā visi šahisti bez vecuma un stipruma ierobežojumiem aicināti uz Zviedru šaha  jeb Crazy house turnīru.

28.oktobrī, pulksten 17-00 , 1,5 h garumā nāc un spēlē, turnīram pievienojies šeit: https://lichess.org/tournament/dowVSLzf

Savukārt, klasifikāciju turnīri novembra mēnesī būs piejami gan Rīgā, gan Jūrmalā, kā arī Rīgas Šaha skolā.

Rīgas Šaha skola plāno organizēt klasifikācijas turnīru 5.-6.novembrī 3.sporta klasēm, 26.-27.novembrī 4.sporta klasēm un 3.-4.decembrī iesācējiem.

Jau atvērta reģistrācija uz N.Kovšuna šaha studijas organizētajiem klasifikācijas turnīriem 5. novembrī iesācējiem un 5. – 6. novembrī 4. sporta klasēm.

Rīgā 12. – 13. novembrī būs Baltijas Šaha akadēmijas orgnizētie klasifikācijas turnīri iesācējie, 4. un 3. sporta klasēm.

Klasifikācija
2.sporta klašu klasifikācijas rezultāti

15.-16. oktobrī notika 2. sporta klašu klasifikācijas turnīrs, kurā piedalījās 80 jaunie šahisti, lai cīnītos par iespēju paaugstināt sporta klasi un izcīnīt pirmās sporta klases normu.

2.sporta klašu klasifikācijas turnīrs noslēdzās un 8 dalībnieki ar 5,5 punktiem dalīja 1.-8.vietu turnīrā. Labākais koeficients noteica vietu secību un par uzvarētāju kļuva Maksimiliāns Sokolovs, 2.vieta Markus Raudenieks, 3.vieta Pauls Veitners un labākā meitene turnīrā Nikola Daniela Liepiņa, 2.vieta Lauma Mieriņa, attiecīgi viņām 4.-5.vieta turnīrā. Tālāk 6.vietā Ansis Kantāns, 7.vietā Jānis Marks Dābols un 8.vietā Roberts Sarbantovičs. 3. vieta meitenēm ar 4,5 punktiem Daria Guminskaya.
Visi astoņi izpildīja 1.sporta klases normu ⭐, dažiem tā ir otrā norma un tas jau nozīmē, ka ir oficiāli izpildīta 1.sporta klase un tālāk jau oficiāli var iesniegt rezultātus Latvijas Šaha federācijai, lai apstiprinātu šo sasniegumu un piešķirtu 1.sporta klasi.
Apsveicam jauniešus ar panākumiem!
Klasifikācija
Mācību gada noslēguma IV, III un II sporta klašu turnīru rezultāti

Mācību gada izskaņā Rīgas Šaha skola organizēja sporta klašu klasifikācijas turnīrus IV, III un II sporta klasēm.

Trīs dienu garumā jeb no 27. līdz 29.maijam Rīgas Šaha skolas filiālē, Rīgas Klasiskajā ģimnāzijas sākumskolā (Rīgā, Vaidavas ielā 6) notika II sporta klašu klasifikācijas turnīrs, sacensību galvenā tiesnese Diāna Matisone

. Kopā piedalījās 56 dalībnieki un 5 izdevās izpildīt nepieciešamo klasifikācijas minimumu iegūt 5,5 punktus 7 spēlēs, attiecīgi I sporta klases normu izpildīja: Kristaps Ozoliņš, Roberts Hops, Germans Sergejevs, Dimitrijs Lisovskis, Kirils Diners.

Turnīrā pie vienāda punktu skaita vietas netika dalītas, bet tika apbalvotas vienādi attiecīgi zēniem 1.vieta katram ar 5,5 punktiem – Kristaps Ozoliņš, Roberts Hops, Germans Sergejevs, Dimitrijs Lisovskis, Kirils Diners. 2.vieta ar 5 punktiem – Krišjānis Lazars, 3.vieta ar 4,5 punktiem – Edvards Ļahs, Maksimilians Sokolovs, Maksimilians Bodaks, Mihails Pučinskis.

Meiteņu vērtējumā 1.vieta ar 5 punktiem – Aļona Tolmačeva, Emīlija Apine, Daniela Nikola Liepiņa, 2.vieta ar 4,5 punktiem –  Darya Guminskaya, 3.vieta ar 4 punktiem – Lauma Mieriņa, Dafne Maklakova, Valērija Ločmele.

II sporta klašu klasifikācijas rezultāti.

 

Paralēli laikā no 28.-29.maijam Rīgas Šaha skolas galvenajā ēkā Pērnavas ielā 10 notika IV sporta klašu klasifikācijas turnīrs, kur piedalījās 45 dalībnieks un sacensību galvenais tiesnesis bija Verners Putka.

IV sporta klašu sacensībās izpildīt klasifikācijas normu III sporta klasei, bija jāiegūst 6 punktus 8 spēlēs, to sasniedza sekojoši dalībnieki – Viktorija Roze Sekstone, Vladimirs Šmalijs, Sofija Andrejeva, Artis Ābeltiņš, Deniss Baranovs.

Sacensībās tika apbalvoti 3 labākie zēni un 3 labākās meitenes.

Par sacesnību uzvarētāju ar 7,5 punktiem un labākā arī meiteņu konkurencē bija Viktorija Roze Sekstone, 2.vieta ar 6 punktiem Sofija Andrejeva un 3.-4.vietu ar 5 punktiem dalīja Selīna Ozola un Marta Paula Ļaščuka.

Zēniem labākais trijnieks – 1.-3.vietu ar 6 punktiem dalīja Vladimirs Šmalijs, Artis Ābeltiņš un Deniss Baranovs, vietu secība tikai noteikta pēc papildrādītājiem.

IV sporta klašu klasifikācijas rezultāti.

Un mācību gadu noslēdzot 4. un 5.jūnijā notika III sporta klašu klasifikācija Rīga Šaha skolas telpās, Pērnavas ielā 10. Sacensībās piedalījās 32 dalībnieki, sacensību galvenais tiesnesis Verners Putka.

III sporta klašu sacensībās izpildīt klasifikācijas normu II sporta klasei, bija jāiegūst 6 punktus 8 spēlēs, to sasniedza sekojoši dalībnieki – Didzis Jaudzems, Jegors Pavlovs, Maks Gailums, Mihails Bērziņš.

Par sacensību absolūto uzvarētāju ar 8 punktiem 8 spēlēs kļuva Didzis Jaudzems, viņš arī attiecīgi labākais zēnu konkurencē, 2.-4.vietā ar 6 punktiem secīgi ierindojās – Jegors Pavlovs, Maks Gailums, Mihails Bērziņš.

Labāko meiteņu vērtējums sekojošs –  1.-4.vieta ar 4,5 punktiem tika sadalīta un vietu likteni noteica tikai papildus rādītāji – Marija Jermaka, Kate Adria Kubuliņa, Elza Grāvele, Nora Grāvele.

III sporta klašu klasifikācijas rezultāti.

Klasifikācija
Iesācēju klasifikācijas 23.-24.aprīļa turnīra rezultāti

23. un 24.aprīlī Rīgas Šaha skolā notika klasifikācijas turnīrs iesācējiem.

Turnīrā piedalījās 27 dalībnieki un par iesācēju turnīra absolūto uzvarētāju ar 8 uzvarām visās 8 spēlēs kļuva Agata Kozlova. Turnīrā abalvoti tika gan 3 labākie zēnu, gan 3 labākās meitenes, kā arī dalībnieki, kuri izpildīja 4.sporta klases normu saņēma diplomu.

Labākas meitenes turnīrā: 1. vieta Agata Kozlova 8 punkti, 2.vieta Dārta Ruģele un 3.vieta Alise Benze abām izcīnīti 4,5 punkti.

Labākie zēni turnīrā: 1.vieta Arturs Liepiņš, 2 vieta Dominiks Bulindžs abiem 6 punkti un 3.vieta Germans Capuns ar 5 punktiem, vēl 5 punktu robežu sasniedza un attiecīgi arī izpildīja 4.sporta klasi Olivers Pazars, Pauls Ābeltiņš, Marks Dembovskis.

Turnīra rezultāti apskatāmi šeit.

 

Nākamais klasifikācijas turnīrs notiks 4.sporta klašu audzēkņi 28.un 29.maijā. Obligāta iepriekšējā pieteikšanās, vietu skaits 50 dalībnieki un turnīrs paredzēts Rīgas Šaha skolas audzēkņiem, pārējos interesentus aicinām pieteikties tikai brīvu vietu gadījumā pēc 27.maija pulksten 10-00.

Pieteikties 4.sporta klašu klasifikācijas 28.-29.maija turnīram  šeit.

bērnu turnīri Klasifikācija Klātienes turnīri
23.-24.aprīlī notiks klasifikācijas turnīrs RŠS audzēkņiem

Šajā nedēļas nogalē divu dienu garumā 23. un 24. aprīlī Rīgas Šaha skola organizē savu audzēkņu iesācēju klasifikācijas turnīru, kur katram dalībniekam paredzēts izspēlēt 8 spēles. Turnīrs paredzēts maksimums 50 dalībniekiem un ir obligāta iepriekšēja pieteikšanās. Pieteikties var šeit:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mmQym14rL6IbHw4cTsv_8R54EHEIe7QznjQt91_L4m8/edit#gid=0 

Sacensību pirmajā dienā reģistrācija no pulksten 15-00 – 15-45, pirmā kārta paredzēta pulksten 16-00

Vairāk informāciju par iesācēju klasifikācijas turnīru lasiet šeit:

Nolikums iesācēju klasifikācijas turnīram_23_24.04.2022