Kategorija: Online turnīri

Klasifikācija Online turnīri
Rudens brīvlaika klasifikācijas turnīru rezultāti

Rudens brīvlaikā tiešsaistes šaha platformā Lichess.org Rīgas Šaha skolas piedāvāja klasifikācijas turnīrus iesācējiem, ceturtajām un trešajām sporta klasēm. Visās trīs sporta klašu grupās vērojama bija liela aktivitāte un kopējais dalībnieku skaits 260 (!), no tiem iesācēji 100, ceturtās sporta klases 82 un trešās sporta klases 72 dalībnieki.

Par uzvarētāju iesācēju grupā ar 7,5 iegūtiem punktiem 8 spēlēs kļuva Aleksandrs Černišovs, 2.vietā ar 7 punktiem ierindojās  Andris Mazais un 3.vietā Gustavs Mačs.

Labāko meiteņu trio iesācēju grupā 1. vieta Sofija Liepiņa (6 punkti) , 2.vieta Jasmīna Mence (5,5 punkti) un 3.vieta Madara Strautniece (5 punkti).

Lai izpildītu 4.sporta klasi bija nepieciešams savākt 60% jeb 5 punktus no 8 partijām, punkti bez pretinieka vai bez spēles (late vai bye) netiek ieskaitīti klasifikācijas normā.

4.sporta klases normu izpildīja: Aleksandrs Černišovs, Andris Mazais, Gustavs Mačs, Aksels Adrians Jaunzems, Davids Petuhovs, Antons Ulasevičs , Emīls Ezeriņš, Rems Sabluks, Vladimirs Zinkovsky, Sofija Liepiņa, Jasmīna Mence, Pēteris Liepa, Rafaels Marcinkevičs, Edmunds Sūrums, Adriāns Ļubeckis, Matvejs Murinovs, Vladimirs Maļinovskis, Ričards Bērziņš, Augusts Liscovs, Aleksandrs Gulbis, Aleksandrs Liepiņš, Oskars Kirhenšteins, Mingiian Lizinovs, Daniils Panfilovs, Jānis Valdis Kalnozols, Madara Strautniece, Vadims Vasjoha, Evelina Osipova.

 

 

Par uzvarētāju ceturto sporta klašu grupā ar 7 punktiem 8 spēlēs kļuva Herberts Ozols, ar tikpat daudz punktiem 2.vietā Andris Mazais un 3.vietā Raivo Podēns.

Labākais meiteņu trio 4.sporta klašu turnīrā: 1.vieta Frīda Vorobceva (5 punkti), 2.vieta Anna Koržanova (5 punkti), 3.vieta Rūta Šupina (5 punkti).

Lai izcīnītu trešo sporta klasi, 4.sporta klašu turnīrā bija jāiegūst 75% punktu no 8 spēlēm jeb 6 punkti, punkti bez pretinieka vai bez spēles (late vai bye) netiek ieskaitīti klasifikācijas normā.

3.sporta klases normu izpildīja: Herberts Ozols, Andris Mazais, Raivo Podēns, Aleksandrs Liepiņš, Antons Ulasevičs, Maksims Voitovics, Germans Korotkins, Ernests Kumarins, Vladislavs Grigorenko, Aleksejs Indriksons. 

 

Par uzvarētāju trešo sporta klašu grupā ar 7,5 punktiem 8 spēlēs kļuva Jaroslavs Orlovskis, savukārt ar 6,5 punktiem otro un trešo vietu dalīja Andris Mazais un Dimitrijs Barasovs.

Labākais meiteņu trio 3.sporta klašu turnīrā tikai noteikt tikai pēc koeficienta, jo stiprākās meitenes finišēja ar vienādu punktu skaitu un vietas sadalīja sekojoši: 1.vieta Jūna Anna Plotņikova  (5,5 punkti), 2.vieta Madara Elīza Zemture (5,5 punkti), 3.vieta Vilhelmīne Troņenkova (5,5 punkti).

Lai izcīnītu otro sporta klasi, 3.sporta klašu turnīrā bija jāiegūst 75% punktu no 8 spēlēm jeb 6 punkti, punkti bez pretinieka vai bez spēles (late vai bye) netiek ieskaitīti klasifikācijas normā.

2.sporta klases normu izpildīja: Jaroslavs Orlovskis, Andris Mazais, Dimitrijs Barasovs, Luka Osipovs, Jegors Kirpičovs, Antons Ulasevičs, Levi Moshe Jurzditsky, Martins Locs.

Apsveicam visus jauno sporta klašu ieguvējus, novēlam neapstāties un turpināt savu šaha zināšanu attīstību!

 

Savukārt, brīvlaika noslēgumā visi šahisti bez vecuma un stipruma ierobežojumiem aicināti uz Zviedru šaha  jeb Crazy house turnīru.

28.oktobrī, pulksten 17-00 , 1,5 h garumā nāc un spēlē, turnīram pievienojies šeit: https://lichess.org/tournament/dowVSLzf

Savukārt, klasifikāciju turnīri novembra mēnesī būs piejami gan Rīgā, gan Jūrmalā, kā arī Rīgas Šaha skolā.

Rīgas Šaha skola plāno organizēt klasifikācijas turnīru 5.-6.novembrī 3.sporta klasēm, 26.-27.novembrī 4.sporta klasēm un 3.-4.decembrī iesācējiem.

Jau atvērta reģistrācija uz N.Kovšuna šaha studijas organizētajiem klasifikācijas turnīriem 5. novembrī iesācējiem un 5. – 6. novembrī 4. sporta klasēm.

Rīgā 12. – 13. novembrī būs Baltijas Šaha akadēmijas orgnizētie klasifikācijas turnīri iesācējie, 4. un 3. sporta klasēm.