Par mums

//sahaskola.lv/wp-content/uploads/2022/02/RSS_logo-1.png

Par mums

Rīgas Šaha skola

Rīgas Šaha skola dibināta 1972. gada 1. septembrī ar Izglītības ministrijas pavēli Nr. 130. Toreizējais nosaukums bija Rīgas Šaha bērnu un jaunatnes sporta skola. Darbu uzsāka 27 mācību grupas, šodien to skaits ir 40. Piedāvājam licencētu profesionālās ievirzes šaha programmu.

Skolā ar vairāk kā 500 audzēkņiem strādā 19 treneri. Mūsu vidū - lielmeistari, starptautiskie, FIDE un nacionālie meistari. Vairāk par šaha nodarbībām un treneru kontaktinformācija atrodama sadaļā Šaha treneri.

Skolas darba formas: praktiskās un teorētiskās šaha nodarbības; savu sacensību rīkošana un piedalīšanās citu organizāciju rīkotajās, tajā skaitā starptautiskajās; talantīgu jauniešu atlase; vasarā audzēkņiem rīkojam sporta un veselību veicinošu nometni.

Sazinies Jaunumi
Team Section

Komanda

Mūsutreneri

Augstākais apmācības līmenis gan topošajiem lielmeistariem, gan iesācējiem.

Testimonial Section

Atsauksmes

Ko sakaciti?

Mūsu mērķis ir jauniešiem sniegt augstākā līmeņa šaha apmācības Latvijā. Uzsvars tiek likts ne tikai uz teorijas apguvi, bet arī uz šaha spēles izpratnes veicināšanu. Šo pieeju atbalsta gan mūsu audzēkņi, gan viņu vecāki.