Latvijas Šaha federācija aicina ikvienu interesentu izmantot iespēju un piebiedroties 2018. gada Eiropas jauniešu čempionāta organizatoru komandai, piesakoties brīvprātīgajam darbam. Kā jau tika ziņots, šīgada Eiropas jauniešu čempionāts notiks Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala, no 19. līdz 30. augustam un tas pulcēs ap 1300 jauno šahistu.

16. un 17. jūnijā Rīgas Šaha skolā tika aizvadīts klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm, kurā piedalījās 28 dalībnieki, no kuriem labākais bija Roberts Tarvids.

2. un 3. jūnijā Rīgas Šaha skolā tika aizvadīts klasifikācijas turnīrs iesācējiem, kurā piedalījās 20 dalībnieki, no kuriem labākais bija Markuss Daniels Trunte.

No 25. līdz 27. maijam Rīgas Šaha skolā norisinājās II sporta klašu klasifikācijas turnīrs, kurā piedalījās 32 dalībnieki.

19. un 20. maijā Rīgas Šaha skolā tika izspēlēts III sporta klašu klasifikācijas turnīrs, kas noslēdzās ar Vsevoloda Antjufejeva uzvaru.