15. novembrī noslēdzās Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā ar turnīru 2007. gadā dzimušajiem un jaunākiem skolēniem. Turnīrs tika izspēlētas 7 kārtas ar apdomas laiku 10 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. No vienas skolas varēja piedalīties 2 dalībnieki, kuri savā starpā turnīrā netikās.

13. novembrī Rīgas Šaha skolā notika vienas dienas Rīgas skolu komandu sacensības ar individuālu ieskaiti. Tika izspēlētas 7 kārtas ar apdomas laiku 10 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. No vienas skolas varēja piedalīties 2 dalībnieki, kuri savā starpā turnīrā netikās. Šajā datumā cīnījās spēlētāji ar 2005. – 2006. dzimšanas gadu.

10. un 11. novembrī Rīgas Šaha skolā notika klasifikācijas turnīrs IV sporta klašu šahistiem, kurā piedalījās 59 dalībnieki un par uzvarētāju kļuva Deniss Gelmans.

9. novembrī Londonā tiks izspēlēta pirmā partija mačā starp Pasaules čempionu Magnusu Karlsenu no Norvēģijas un pretendentu Fabiano Karuanu, kurš pārstāv ASV. Informācija no chess.com

Rīgas Šaha skola

uzņem 6 līdz 9 gadus vecus audzēkņus profesionālās ievirzes sporta izglītības programmā – šahs.