Informācija par online klasifikācijas turnīriem

Rīgas Šaha skolas online turnīri
Klasifikācija Online turnīri

Marta beigās Rīgas Šaha skolas lichess.org klubā tika aizvadīti kārtējie klasifikācijas turnīri iesācējiem, 4. un 3. sporta klasēm. Nākamie Rīgas Šaha skolas klasifikācijas online turnīri iesācējiem, 4. un 3. sporta klasēm notiks jau pavisam drīz, jau šo sestdien, 27. aprīlī lichess.org. Marta online turnīru rezultāti:

Iesācēju turnīrā šoreiz startēja 71 dalībnieks, no kuriem 7 izdevās izpildīt 4. sporta klases normu (vismaz 6 punkti 8 spēlēs).
1. vietu ar 100% rezultātu izcīnīja Krists Liepiņš, 2. vietā ar 6,5 punktiem Arsenijs Asonovs, 3. vietā ar 6 punktiem un labākiem papildrādītājiem – Ričards Baltiņš. Apsveicam!

Iesācēju turnīra rezultāti: lichess.org

3. sporta klašu turnīrā starp 55 dalībniekiem 1. vietu ar 100% rezultātu izcīnīja Lauris Dimpers, 2. vietā ar 7 punktiem Oskars Zaķis. 3. vietā  ar 6 punktiem – Dita Freiberga. No 4. līdz 6. vietai, arī ar 6 punktiem 8 spēlēs, bet nedaudz sliktākiem papildrādītājiem, ierindojās Romans Višnovs, Agris Grasmanis un Timurs Sidorovs. Visiem augšminētajiem dalībniekiem ir izpildīta 2. sporta klase. Apsveicam!

Visi rezultāti: lichess.org 

4. sporta klašu turnīrā kopā spēlēja 72 dalībnieki. Diemžēl atkal bijām spiesti diskvalificēt vienu dalībnieku par negodīgu spēli (datorprogrammas izmantošanu). Uzvarētājs ar 6,5 punktiem 8 spēlēs ir Ričards Bērziņš, 2. vietā arī ar 6.5 punktiem Alans Sedats Jalčins. 3. vietā ar 6 punktiem – Dmitrijs Dudko. Bez uzvarētājiem 3. sporta klasi izpildījuši vēl 4 dalībnieki. Apsveicam!

4. sporta klašu turnīra rezultāti: lichess.org 

Apsveicam uzvarētājus un paldies visiem par piedalīšanos! Uz tikšanos nākamajos turnīros!

Nākamie Rīgas Šaha skolas klasifikācijas online turnīri iesācējiem, 4. un 3. sporta klasēm notiks jau pavisam drīz – šo sestdien, 27. aprīlī lichess.org.

Iesācējiem (sākums plkst.11:00) , IV sporta klasēm (sākums 13:00) un III sporta klasēm (sākums 15:00).

Lai piedalītos, jābūt Rīgas Šaha skolas lichess komandas dalībniekam.

Informācijai: Rīgas Šaha skolas lichess komandas saite atrodama šeit.

Atgādinām, ka Lichess profilā OBLIGĀTI ir jābūt norādītam vārdam un uzvārdam!

Saites turnīriem:

Iesācējiem turnīra saite, atvērt šeit.
IV sporta klasēm turnīra saite, atvērt šeit.
III sporta klasēm turnīra saite, atvērt šeit. 

Turnīru pievienošanās kodi tiks nosūtīti 27.04.2024. no rīta lichess Rīgas Šaha skolas komandas čatā.

Katrā turnīrā būs 8 spēles katram dalībniekam, ilgums ap 2,5 stundām. Veiksmi spēlēs!