Aicinām pieteikties jauniešu komandu čempionātam šahā “Šaha lietus”

Turnīrs Šaha lietus
Komandu turnīri

Aicinām pieteikt komandas ikgadējam Latvijas atklātajam jauniešu komandu čempionātam šahā “Šaha lietus”, kas notiks no 2024. gada 11. maija līdz 2024. gada 12.maijam Transporta un sakaru institūta (TSI) telpās, Rīgā, Valērijas Seiles ielā 1 (iepriekš – Lomonosova iela 1).  Sacensības organizē un vada Latvijas Šaha federācija sadarbībā ar Rīgas Šaha skolu un atbalsta Transporta un sakaru institūts.

TSI jau daudzus gadus atbalsta mūsu valstī notiekošos šaha pasākumus. Arī pagājušajā gadā TSI savās telpās uzņēma Rīgas Šaha skolas organizētās šaha sacensības – jauniešu komandu čempionātu “Šaha lietus” , tradīcijām bagātā bērnu un jauniešu komandu turnīra “Cerību kauss” pusfinālu un finālu, kā arī šaha turnīru meitenēm “Superšahiste”. Rīgas Šaha skola ir pateicīga par šādu veiksmīgu sadarbību, kas dod iespēju TSI plašajās telpās organizēt grandiozas bērnu un jauniešu sacensības. 

TSI ir privāta augstskola, kas jau vairāk kā 20 gadu garumā sagatavo pieprasītus speciālistus. Augstskola piedāvā inženierzinātņu virzienu studiju programmas tādās jomās kā datorinženierija, IT, mākslīgais intelekts, transports un loģistika, aviācija, robotika un elektronika, un vadībzinātne.

“Šaha lietus” sacensībās aicinātas piedalīties viena trenera sagatavotas komandas, kuru dalībnieki ir zēni un meitenes vecumā no 13 līdz 19 gadu vecumam (2005. – 2011. dzimšanas gads). Katrs Latvijas skolu, klubu, šaha pulciņu treneris sacensībām var pieteikt līdz 2 komandām. Ja vēlas pieteikt vairākas komandas, lūgums saskaņot ar sacensību galveno tiesnesi Alekseju Pakulu. 

Iepriekšējā pieteikšanās atvērta līdz 2024. gada 8. maijam (ieskaitot). Pieteikumā jānorāda komandas nosaukums, kapteinis un komandas sastāvs, dalībnieku vārds, uzvārds, dzimšanas gads, sporta klase, FIDE ID.

Pieteikumi jāiesniedz elektroniski uz e-pastu alex.pakula@gmail.com. Pieteikumi, kas tiks iesniegti pēc norādītā termiņa, var netikt pieņemti.

Vairāk par sacensību norises un izcīņas kārtību, spēļu grafikiem, apbalvošanas un citiem noteikumiem lasīt Nolikumā.

Katru gadu Rīgas Šaha skola rīko Latvijas komandu čempionātu šahā jauniešiem “Šaha lietus” , kurā piedalās jaunie šahisti no visas Latvijas. Informāciju par iepriekšējo gadu sacensībām var atrast mūsu mājas lapā pēc atslēgvārda Šaha lietus