Chess.com

Chess.com

Chess.com izmanto freemium biznesa modeli: galvenās vietnes funkcijas ir bezmaksas, bet citas ir ierobežotas līdz maksas abonamenta iegādei.

Vietnes apmeklētāji var spēlēt online šaha serverī un korespondences stila spēles, ko vietnē sauc par “daily chess”. Spēlētāji var arī spēlēt pret šaha botiem un piedalīties dažādos turnīros ar naudas balvām. Papildu funkcijas ietver taktikas apmācību, šaha puzles, forumus, rakstus, videoklipus, nodarbības, šaha ziņas, lejupielādes, datu bāzu atvēršanu, grupas, tiešraides, komandu spēles, tiešsaistes apmācību un datubāzi ar vairāk nekā 2 miljoniem spēļu.

Uzņēmums publicē lielu skaitu rakstu par dažādām ar šahu saistītām tēmām, tostarp par šaha stratēģiju, atklātņu teoriju un vēsturi. Regulāri piedalās Gregorijs Serpers, Brūss Pandolfīni, Sems Šenklends, Dens Heismans, Džeremijs Silmans, Saimons Viljamss, Daniels Narodickis, Natālija Pogonina un Daniels Renšs.Financial Times to novērtēja kā vislabāko ziņu atspoguļojumu no jebkuras šaha tīmekļa vietnes.

Lietotāji tiešraides serverī var spēlēt vairākus šaha variantus, tostarp crazyhouse, three-check, four-player, king of the hill, chess960, Racing Kings un bughouse.