Arī šogad jūlijā notiks trenera Aivara Stašāna piemiņas kausa izcīņa

Aivara Stašāna piemiņas turnīrs
Piemiņas turnīrs

Vasara vairs nav aiz kalniem, tāpēc aicinām arī šovasar ieplānot savā šaha vasaras kalendārā piedalīšanos Rīgas Šaha skolas bijušā direktora un skolas trenera Aivara Stašāna (13.07.1954. – 26.10.2021.) piemiņas turnīrā. Šogad 13. jūlijā un 14. jūlijā viesnīcā Park Inn by Radisson Riga Valdemara (Krogus iela 1, Rīga) notiks jau 3.piemiņas kausa izcīņa. Informāciju par piemiņas turnīru skatīt nolikumā šeit.

Sacensības organizē Latvijas Šaha federācija sadarbībā ar Rīgas Šaha skolu, atbildīgais par sacensībām – Valdis Troņenkovs (tālr. 29682364). Iepriekšējos pieteikumus pieņem elektroniski pa e-pastu e-valdis@inbox.lv līdz 2024. gada 11.jūlijam.

No 1978.gada līdz 1981.gadam izcilais šaha speciālists un treneris Aivars Stašāns bija Rīgas Šaha skolas direktors, vēlāk strādājis arī par Rīgas Centrālā šaha – dambretes kluba direktora vietnieku. Kad 1981.gadā Aivars Stašāns pārgāja trenera darbā, par Rīgas Šaha skolas direktori kļuva Vilija Circene, bet Aivars Stašāns visu mūžu veltīja šaha trenera darbam, sagatavojot jaunos šahistu talantus.

Vairāk par trenera Aivara Stašāna personību un trenera darbu var lasīt mūsu mājas lapā 2023.gada rakstā Jūlijā notiks trenera Aivara Stašāna 2.piemiņas kausa izcīņa.

A.Stašāns kopā ar audzēkņiem 2016. gadā, šaha skolai uzsākot darbu jaunajās telpās
A.Stašāns kopā ar audzēkņiem 2016. gadā, šaha skolai uzsākot darbu jaunajās telpās