Apsveicam Miķeli Vingri ar nacionālā meistara titula iegūšanu

Miķelis Vingris
Šahs izaugsmei

informē Latvijas Šaha federācija, Rīgas Šaha skolas audzēknim Miķelim Vingrim, parādot atzīstamu sniegumu un pārsniedzot 2200 klasiskā reitinga punktus, Latvijas Šaha federācija piešķīrusi Latvijas nacionālā meistara (NM) titulu. Apsveicam!

Ja vēl pagājušā gada 1.janvārī M. Vingra reitings bija 1967, tad šim gadam sākoties tas jau ir 2248. “Riga Christmas Chess Classic 2023” IM normas turnīrā vien viņš savu reitingu papildināja par 118,8 punktiem.

2009.gadā dzimušo zēnu vērtējumā ar reitingu 2248 Miķelis Vingris šobrīd ir ne tikai labākais Baltijas valstīs, bet arī klāt ņemot Ziemeļvalstis – Dāniju, Zviedriju, Norvēģiju un Somiju, redzams vietnē chessratings.top.

Miķelis Vingris 2023. gadā ieguva arī augsto 4.vietu Latvijas čempionātā vīriešiem un bija labākais no Latvijas valsts sportistiem pasaules jauniešu čempionātā Itālijas pilsētā Montesilvano, kur U-14 grupā ieņēma 32.vietu. Viņš ir arī trīskārtējs Latvijas jauniešu čempions.

Rīgas Šaha skola sveic Miķeli Vingri ar nacionālā meistara (NM) titula iegūšanu! Novēlam enerģiju un cīņassparu, sasniedzot nākamās šaha virsotnes!