Zigurda Lankas un Ņikitas Meškova meistarklases

Pasākumi

Nedaudz mainījies sākuma laiks Zigurda Lankas un Ņikitas Meškova meistarklasēm, tās abas sāksies pulksten 18:00. • Zigurda Lankas meistarklase “Uzbrukuma koncepcijas atklātajās atklātnēs” (pasākuma ilgums 2 stundas)
Vieta un laiks: 07.11.2019., pulksten 18, Rīgas Šaha skola (Pērnavas iela 10)
Afiša

• Ņikitas Meškova meistarklase “Lielmeistara lēmumi. Vidusspēles meistarība” (pasākuma ilgums 1,5 stunda)
Vieta un laiks: 19.12.2019., pulksten 18, Rīgas Šaha skola (Pērnavas iela 10)
Afiša

Vienas meistarklases dalības maksa: 5 eiro skolēniem, studentiem un pensionāriem, 15 eiro visiem pārējiem.

Pasākuma laikā dalībniekiem tiks nodrošināti karstie dzērieni un vieglās uzkodas.

Pieteikšanās meistarklasēm notiek elektroniski pa e-pastu sahs.solos@gmail.com , vai aizpildot pieteikuma anketu ŠEIT.
Informācijai: Pasākums tiks fotografēts un/vai filmēts un pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli tiks izmantoti publicitātes un mārketinga vajadzībām.