XIII “Šaha lietus”, Latvijas atklātais jauniešu komandu čempionāts šahā

Klātienes turnīri

18. un 19. maijā Rīgas Šaha skolā notiks komandu turnīrs jauniešiem, kas dzimuši 2001.-2006. gadā (no 13 līdz 18 gadu vecumam).

Komandas pamatsastāvā ir 4 dalībnieki, pie 4. galdiņa ir jāspēlē meitenei, izņēmuma gadījumā meitene var būt jaunāka. Var pieteikt 1 rezervistu zēniem, 1 – meitenēm. Turnīrs tiks izspēlēts 7 kārtās, laika kontrole: 25 minūtes uz partiju katram dalībniekam + 10 sekundes par gājienu. Turnīrā tiks apskaitīts FIDE ātrā šaha reitings.

Tiks apbalvotas labākās trīs komandas, kā arī pirmo trīs vietu ieguvēji pie galdiņiem, iespējamas godalgas oriģinālāko komandu nosaukumu autoriem, kā arī citas veicināšanas balvas.

Turnīra nolikums.

Iepriekšējos pieteikumus pieņem līdz 2019. gada 17. maijam (ieskaitot). Pieteikumā jānorāda komandas nosaukums, kapteinis un komandas sastāvs. Pieteikumi jāiesniedz elektroniski uz e-pastu sahaskola@riga.lv

No comments