“Worldwide Junior” šaha festivāls tornelo.com platformā U12 vecuma grupā 27. februārī

Online turnīri

Šī gada 27. februārī (sestdien) tornelo.com notiks Vispasaules junioru šaha festivāls (Worldwide Junior Chess Festival), kurā tiek aicināti piedalīties bērni, kuri dzimuši 2009. gadā un vēlāk (U12 vecuma grupa).

Spēlētāji var pievienoties vienam vai vairākiem turnīriem. Būs 3 turnīri.

Rietumi Centrs Austrumi
12:00 17:00 22:00

Sākuma laiki pēc Latvijas laika

Turnīri notiks pēc Šveices sistēmas, individuālā vērtējumā, 6 kārtas, izmantojot ierasto laika kontroli 10 + 2 (10 minūšu sākuma laiks, plus 2 sekundes par katru izdarīto gājienu). Paredzamais katra turnīra ilgums ir aptuveni 2,5 stundas. 

 

Reģistrācijas posms sākas 5. februārī un beidzas 24. februārī. Agrās reģistrācijas maksa ir 4 EUR, derīga līdz 15. februārim. Pēc tam reģistrācijas maksa ir 7 EUR, līdz 24. februāra plkst. 23:59 UTC. 

Oficiālā mājaslapa: https://worldwide-chess.com/2021/01/27/worldwide-chess-festival/ 

Pieteikšanās forma: https://worldwide-chess.com/events/worldwide-festival/registration/ 

No comments