Turpinās Rīgas Šaha skolas turnīri lichess.org platformā

Online turnīri

Arī šajā nedēļas nogalē notiks divi Rīgas Šaha skolas lichess turnīri.

Sestdien 25. aprīlī no 12:00-14:00 būs turnīrs iesācējiem, IV un III sporta klasēm, lūgums dalībniekiem ievērot šo nosacījumu! Apdomas laiks 6 minūtes uz visu partiju plus 4 sekundes par katru izdarīto gājienu.

 

Svētdien 26. aprīlī no 12:00-14:00 būs turnīrs, kurā pamatā piedalīsies II sporta klases un stiprāki spēlētāji, tomēr šajā turnīrā drīkst piedalīties jebkurš. Arī šim turnīram apdomas laiks ir 6 minūtes uz visu partiju plus 4 sekundes par katru izdarīto gājienu, bet ir iespēja paņemt “Berserk” jeb riska spēli, samazinot apdomas laiku uz 3 minūtēm bez pieliktā laika, un uzvaras gadījumā iegūstot papildus punktu. 

Abiem turnīriem jau ierastā parole: 64

No comments