Trešais simultānspēles seanss, Latvijas čempionu meistarstunda.

Pasākumi

7. martā Rīgas Šaha skolā notika jau 3 simultānspēles seanss ar pulksteņiem.

Šoreiz jauniešu meistarību pārbaudīja starptautiskais meistars Vladimirs Svešņikovs (8 galdiņi) un FIDE meistare Linda Krūmiņa (6 galdiņi, tikai meitenes).

Pirmo reizi jaunieši spēja izrādīt nopietnu pretestību. V. Svešņikova seansa rezultāts 4,5 : 4,5. Uzvarēja Madara Golsta (jau otro reizi), Atis Fridenšteins-Brīdiņš un Daniels Birmans.

Uztraukums pēc pirmajiem seansiem ir pazudis. Tagad izšķir pozīcija uz galdiņa. Seansa datums bija izvēlēts, lai labāk varētu sagatavoties Latvijas jaunatnes čempionātiem. Pēc čempionāta būs laiks kārtīgi analizēt seansu partijas un jaunatnes čempionāta partijas. Linda Krūmiņa savas pretinieces apspēlēja diezgan pārliecinoši. Jaunajām meitenēm pirmais seanss. Uztraukums liels, aicināsim vēl. Aicinu Rīgas Šaha skolas meistarīgākos audzēkņus pieteikties seansu sniegšanā. 10-12 gadu veciem labākajiem šahistiem seansus var sniegt 16-18 gadu vecuma labākie Rīgas Šaha skolas audzēkņi. Seansa rezultāti redzami protokolā:

Simultānspēles seanss Linda Krūmiņa (WFM, 2095)

No comments