“Termo Eko/RŠF” soli tuvāk titula nosargāšanai

Klātienes turnīri

Nedēļas nogalē Rīgas Šaha skolā aizvadīts Latvijas komandu čempionāta otrais posms.

Trīs uzvaras trijos komandu mačos izcīnīja “Termo Eko/RŠF”, sperot platu soli čempionu titula aizstāvēšanai. Ziņo Latvijas Šaha federācija.

“Termo Eko/RŠF” ar 3:2 uzvarēja Ventspili, ar 4:1 – Rīgas Šaha skolu un ar 4,5:0,5 – “Rīgas Šaha skolu/Nākotni”. Trīs panākumi no trim šajā sabraukumā arī vienībai “The Royal Biograph”. Uzvara un divi neizšķirti vicečempionu “RTU” kontā.

Kopvērtējumā līdergrupā “Termo Eko/RŠF” ir 11 punkti, RTU un “The Royal Biograph” – pa 9, Ventspils – 8, bet “Maxon&Co” – 7. Pirms izšķirošā posma tās visas pretendē uz medaļām, bet nedrīkst aizmirst arī par Olaini, kura šoreiz aizvadīja tikai vienu maču no trim.

Individuāli Rīgas Šaha skolā sestdien un svētdien pie galdiņiem sēdās 63 spēlētāji no sešām federācijām. Pa 3 punktiem no 3 ieguva “The Royal Biograph” pārstāvji GM Zigruds Lanka (2400) un IM Oļegs Krivonosovs (2411), kā arī IM Tomass Laurušas (2507, Lietuva; “Termo Eko/RŠF”) un FM Aleksejs Žučkovs (2304; Ventspils). Pa 2,5 punktiem WFM Viktorijas Čerņakas (2253, Krievija; “Termo Eko/RŠF”), GM Edvīna Ķeņģa (2534; RTU) un FM Vitālija Ļevčenkova (2207; “The Royal Biograph”) kontā.

Visi rezultāti, dalībnieki, komandas un ieņemtās vietas apskatāmas chess-results.com.

Noslēdzošais posms paredzēts 12. un 13.oktobrī. Līdz tam divus pārceltos mačus aizvadīts Olaine.

No comments