Starptautiskā konference “Sports – Tava iespēja” 08.10.2019.

Pasākumi

Biedrība “Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome” (LSIIDP) rīko starptautisko konferenci “Sports – Tava iespēja!” šā gada 8. oktobrī plkst. 10.30 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē.

Konferencē piedalīsies sporta veidu federāciju, sporta skolu, sporta klubu pārstāvji, pašvaldību amatpersonas, Saeimas deputāti un citi interesenti. Darba kārtībā sporta darba aktualitātes – sporta sistēma, finansēšanas kārtība, infrastruktūras attīstība un citi jautājumi.

Sporta konferencē piedalīsies un uzstāsies Igaunijas Kultūras ministrijas Sporta departamenta direktors Tarvi Pürn, Audentes Sporta centra direktors Priit Ilver, Lietuvas Kanoe federācijas prezidents un Viļņas universitātes profesors Aleksandras Alekrinskis un citi eksperti. Konference norisinās ES projekta Erasmus+ Sports projekta ietvaros.

Aicinām skatīties tiešraides Sporta Centrā un Facebook YouthSportFund.

Konferences darba kārtība: 09._Darba_kārtība_08.10.2019.docx

No comments