Starptautiskā komandu draudzības turnīra rezultāti un komentēta partija

Online turnīri Panākumi ārzemēs
Starptautiskais komandu draudzības turnīrs ONLINE šahā ir noslēdzies un Latvijas kadeti sūrā un grūtā cīņā ierindojās 14.vietā no 28 komandām. Pirms pēdējās kārtas Latvijas komandai gan izdevās labs izrāviens pārliecinoša uzvara pār Beļgijas komandu, pakāpāmies uz 8.vietu. Tomēr zaudējums pēdējā kārtā pret Kirgizstānu “atsvieda” Latvijas komandu atpakaļ otrajā desmitniekā.

Diemžēl vakar un aizvakar spēles negāja un mūsējie piedzīvoja daudz nerealizētu uzvaru, neiztrūka arī ļoti veiksmīgu un necerētu uzvaru pilnīgi zaudētās pozīcijās. Un labi, ka vēl tā!

Gūta kārtējā pieredze, katram noteikti ir ko izvērtēt. Konkurence ir nežēlīga un kļūdas netiek piedotas, tā ir bijis vienmēr. Redzami ir tikai gūtie punkti. Informācija no Šahs ir modē Facebook lapas. 

 
 
 

Lasītāji aicināti iepazīties ar Rīgas Šaha skolas audzēkņa Miķeļa Vingra partiju, kuru komentējis Rīgas Šaha skolas treneris FM Verners Putka.

No comments