Skolu šaha olimpiādei pagarināts pieteikšanās termiņš līdz 15.februārim

Klātienes turnīri

Latvijas Šaha federācija informē, ka saistībā ar lielo interesi par dalību Skolu šaha olimpiādē, tai tiek pagarināts pieteikšanās termiņš, lai visas Latvijas skolas, kuras vēlas sūtīt savus skolēnus spēlēt šahu, var to izdarīt. Organizatori arī veikuši papildinājumus nolikumā.

Svarīgākie no papildinājumiem nolikumā:

1. Tiek pagarināts pieteikšanās termiņš līdz 15.februārim pulksten 12;

2. Latvijas finālam automātiski tiek pielaistas visas 1.sporta klases un augstākas klases spēlētāji;

3. Katra reģiona fināls zēniem un meitenēm notiek vienā dienā, bet spēlē atsevišķi.

Katra reģiona deviņi labākie zēni un deviņas labākās meitenes tiek uz Latvijas finālu (3 labākie zēni un 3 labākās meitenes no katra vecuma grupas, attiecīgi no reģiona tiks atlasīti kopā 18 bērni).

4. Reģiona finālos paredzētas 6 kārtas.

5. Latvijas fināls notiek 15.maijā Rīgā, Juglas vidusskolā, Latvijas finālā būs 7 kārtas;

6.Reģionu fināli

Vidzemes reģiona fināls – Siguldā, datums nav vēl noteikts.

Latgales reģiona fināls – Maltā, datums nav vēl noteikts.

Zemgales un Kurzemes reģiona fināliem vieta un datums nav vēl zināms.