Šaha turnīrs „Superšahiste – 2019” sāksies 28. septembrī

Klātienes turnīri

Šī gada 28. un 29. septembrī, Rīgas Šaha skolā, Pērnavas ielā 10 notiks iecienītais meiteņu šaha turnīrs „Superšahiste”. 

Turnīra nolikums

Pirms gada turnīrā piedalījās 64 dalībnieces, tieši tik, cik uz šaha galdiņa ir lauciņu! Sacensības tiek izspēlētas divās vecuma grupās, šogad attiecīgi 2001.-2006. dz. g. un 2007. dz. g. un jaunākas. Abas pērnā gada uzvarētājas gan vecākajā grupā, Arina Petrovska, gan jaunākajā grupā, Sofija Sergejeva drīkst arī šogad cīnīties par panākumiem, tiesa, šogad Sofija Sergejeva drīkstēs spēlēt vecākajā jeb A grupā.

Sacensības norisināsies pēc Šveices sistēmas 7 kārtās ar laika kontroli 25 minūtes uz visu partiju + 10 sekundes par gājienu katrai dalībniecei.

28. septembrī  14:30 – dalībnieku ierašanās un reģistrācija, 

                      15:00 – 17:30 – 1., 2., 3. kārta.

29. septembrī  11:00 – 15:00 – 4., 5., 6., 7. kārta, 

                      15:30 – noslēgums un uzvarētāju apbalvošana.

Sacensības notiks ar FIDE ātrā šaha (rapida) reitinga aprēķinu.

Dalībnieces katrā vecuma grupā tiks apbalvotas 5 kategorijās (kopvērtējumā, 2., 3., 4., sporta klases un iesācējas). Uzvarētājas kopvērtējumā tiks apbalvotas ar kausiem, medaļām, diplomiem un pārsteiguma balvām, 2. un 3. vietas ieguvējas – ar medaļām, diplomiem un pārsteiguma balvām, uzvarētājas sporta klašu kategorijās – ar mazajiem kausiem, medaļām, diplomiem un pārsteiguma balvām, 2. un 3. vietas ieguvējas – ar medaļām un diplomiem. Visas sacensību dalībnieces saņems suvenīrus.

Iepriekšējos pieteikumus pieņem pa e-pastu sahaskola@riga.lv līdz 2019. gada 27. septembrim.

No comments