Šaha turnīrs „Superšahiste – 2018” sāksies 22. septembrī

Klātienes turnīri

Šī gada 22. un 23. septembrī, Rīgas Šaha skolā, Pērnavas ielā 10 notiks iecienītais meiteņu šaha turnīrs „Superšahiste”. 

Turnīra nolikums

Pirms gada turnīrā piedalījās 65 dalībnieces, vēl gadu iepriekš – 67. Sacensības tiek izspēlētas divās vecuma grupās, šogad attiecīgi 2000.-2005. dz. g. un 2006. dz. g. un jaunākas. Abas pērnā gada uzvarētājas gan vecākajā grupā, Līva Vaivade, gan jaunākajā grupā, Agnesa Stepani Ter-Avetisjana drīkst arī šogad mēģināt aizstāvēt savus titulus, uz kuriem konkurence gan, domājams, ka netrūks.

Sacensības norisināsies pēc Šveices sistēmas 7 kārtās ar laika kontroli 25 minūtes uz visu partiju + 10 sekundes par gājienu katrai dalībniecei.

22. septembrī  14:30 – dalībnieku ierašanās un reģistrācija, 

                      15:00 – 17:30 – 1., 2., 3. kārta.

23. septembrī  10:00 – 14:00 – 4., 5., 6., 7. kārta, 

                      14:30 – noslēgums un uzvarētāju apbalvošana.

Sacensības notiks ar FIDE ātrā šaha (rapida) reitinga aprēķinu.

Dalībnieces katrā vecuma grupā tiks apbalvotas 5 kategorijās (kopvērtējumā, 2., 3., 4., sporta klases un iesācējas). Uzvarētājas kopvērtējumā tiks apbalvotas ar kausiem, medaļām, diplomiem un pārsteiguma balvām, 2. un 3. vietas ieguvējas – ar medaļām, diplomiem un pārsteiguma balvām, uzvarētājas sporta klašu kategorijās – ar mazajiem kausiem, medaļām, diplomiem un pārsteiguma balvām, 2. un 3. vietas ieguvējas – ar medaļām un diplomiem. Visas sacensību dalībnieces saņems suvenīrus.

No comments