Šaha turnīri lichess.org portālā 24. un 25. oktobrī

Online turnīri

Rīgas Šaha skola aicina piedalīties interneta turnīros portālā lichess.org.

Sestdien, 24. oktobrī no 12:00 līdz 14:00 notiks atklātais arēnas tipa turnīrs iesācējiem, IV un III sporta klasēm ar apdomas laiku 7 minūtes uz visu partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu (7+5). Turnīrā nebūs iespējas ņemt riska spēli jeb “berserk”, bet par uzvaru sērijām tiks piešķirti papildus punkti. 

Svētdien, 25. oktobrī no 12:00 līdz 14:00 notiks atklātais arēnas tipa turnīrs visiem interesentiem, vairāk paredzēts II sporta klasēm un stiprākiem, ar apdomas laiku 7 minūtes uz visu partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu (7+5). Turnīrā būs iespējas ņemt riska spēli jeb “berserk”, kas samazina apdomas laiku līdz 3,5 minūtēm un noņem pielikto laiku, bet par uzvaru tiek piešķirts papildus punkts. Par uzvaru sērijām tiks piešķirti papildus punkti.

Abiem turnīriem ir parole: rudens2020

Informācija par turnīru uzvarētājiem tiks publicēta Rīgas Šaha skolas mājaslapā, tiks norādīti arī uzvarētāju vārdi un uzvārdi, ja tie būs redzami spēlētāja lichess profilā. 

No comments