Šaha turnīri lichess.org portālā 23. maijā standarta šahs un 24. maijā “Crazyhouse”

Online turnīri

Šonedēļ Rīgas Šaha skolas turnīri norisināsies portālā lichess.org, turklāt tiks piedāvāts arī nestandarta šaha turnīrs. 

Sestdien, 23. maijā pulksten 12:00 notiks atklātais arēnas tipa turnīrs visiem interesentiem standarta šahā ar apdomas laiku 6+4 un iespēju ņemt riska spēli jeb “berserk”, kas samazina apdomas laiku līdz 3 minūtēm, bet par uzvaru tiek piešķirts papildus punkts. Parole: 64 
Turnīra ilgums 2 stundas.

Svētdien, 24. maijā pulksten 12:00 notiks atklātais arēnas tipa turnīrs visiem interesentiem “Crazyhouse” šahā jeb burtiski pārtulkojot – trakās mājas šahā. Arī šim turnīram apdomas laiks būs 6+4 un iespēja ņemt riska spēli jeb “berserk”, kas samazina apdomas laiku līdz 3 minūtēm, bet par uzvaru tiek piešķirts papildus punkts. Parole: 64 
Turnīra ilgums 2 stundas. 

Dažos vārdos paskaidrojot “Crazyhouse” noteikumus: partija tiek spēlēta kā standarta šahs, ar tādu interesantu papildus iespēju, ka, nositot pretinieka figūru, tā nonāk spēlētāja rīcībā kā savas krāsas figūra, ko sava gājiena laikā ir iespējams likt uz brīva lauciņa un pat pieteikt matu ar to, vai izmantot tālākiem gājieniem.

No comments