Šaha turnīri chess.com portālā 9. maijā ar atklātiem spēlētāju vārdiem un uzvārdiem

Online turnīri

9. maijā turpināsies jau iesākto Rīgas Šaha skolas atklāto turnīru rīkošana portālā chess.com.

Lai piedalītos turnīrā, nepieciešams ielogoties chess.com portālā (ja vēl nav izveidots personīgais konts, to turpat var izveidot). Nākamais solis ir no chess.com sākumlapas (home) uzspiest uz “Uzstādījumi” (“Settings”) un tad ievadīt savu vārdu un uzvārdu. Kad tas ir izdarīts, tad ir jāpievienojas atbilstošam Rīgas Šaha skolas klubam. Klubi ir atvērti, tas ir, spēlētājam nav obligāti jābūt Rīgas Šaha skolas audzēknim vai trenerim, pievienoties drīkst jebkurš spēlētājs ar atbilstošu sporta klasi un norādītu vārdu un uzvārdu. Pieteikšanās notiek uzreiz, nav jāsagaida apstiprinājums, tomēr neilgi pirms turnīru reģistrēšanās sākuma (1 stundu pirms turnīra sākuma) var tikt uzlikta papildus kontrole.  

Šonedēļ svētdien ir svētki – Mātes diena, tāpēc visi turnīri tiks izspēlēti sestdien un I sporta klašu turnīrs tiks apvienots ar atklāto turnīru. Šīs nedēļas nogales turnīru saraksts (piedalās tikai atbilstošo klubu dalībnieki):

Turnīrs iesācējiem sestdien 12:00, 8 kārtas, laika kontrole 10+2: https://www.chess.com/live#t=1216262
Jābūt klubā https://www.chess.com/club/rigas-saha-skola-iesaceji

Turnīrs IV sporta klasēm sestdien 12:00, 8 kārtas, laika kontrole 10+2: https://www.chess.com/live#t=1216259
Jābūt klubā https://www.chess.com/club/rigas-saha-skola-iv-sporta-klases

Turnīrs III sporta klasēm sestdien 12:00, 8 kārtas, laika kontrole 10+2: https://www.chess.com/live#t=1216258
Jābūt klubā https://www.chess.com/club/rigas-saha-skola-iii-sporta-klases

Turnīrs II sporta klasēm sestdien 12:00, 8 kārtas, laika kontrole 10+2: https://www.chess.com/live#t=1216260
Jābūt klubā https://www.chess.com/club/rigas-saha-skola-ii-sporta-klases

 

Turnīrs visiem interesentiem (vairāk paredzēts stiprākam līmenim – I sporta klasēm un stiprākiem) sestdien 12:00, 8 kārtas, laika kontrole 10+2: https://www.chess.com/live#t=1216254
Jābūt klubā https://www.chess.com/club/rigas-saha-skola


Pieslēgšanās turnīram sākas vienu stundu pirms tā sākuma. Precīzu turnīra ilgumu nevar paredzēt, katra nākamā kārta sākas tiklīdz ir izspēlētas visas iepriekšējās kārtas partijas. Vidējais katra turnīra ilgums varētu būt 3 stundas. Atceramies par godīgu spēli, kā arī pieklājīgu uzvešanos (čats!). Pārkāpēji var tikt izmesti (tādi gadījumi jau ir bijuši) no klubiem un, līdz ar to, arī turnīriem! 

No comments