Rīgas starpskolu sacensības, 2006. dz. g. un jaunāki, rezultāti

Klātienes turnīri

28. novembrī notika vienas dienas Rīgas skolu komandu sacensības ar individuālu ieskaiti 2006. gadā dzimušiem un jaunākiem spēlētājiem.

Tika izspēlētas 7 kārtas ar apdomas laiku 10 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. No vienas skolas varēja piedalīties 2 dalībnieki, kuri savā starpā turnīrā netikās. Līdzīgi, iepriekš norisinājās turnīri abām pārējām vecuma grupām. 7. novembrī notika turnīrs vecākajai grupai (2002. – 2003.dz. g.), bet 14. novembrī sacentās 2004. – 2005. gadā dzimušie spēlētāji.

Jaunākās grupas turnīrā piedalījās 60 dalībnieki un tika pārstāvētas 30 skolas, tātad visas komandas bija nokomplektētas pilnā sastāvā, bet dalībnieku skaits bija vienāds ar abu pārējo vecuma grupu dalībnieku kopskaitu. Labākā komanda ar 11 punktiem bija Rīgas Purvciema vidusskolai, kuras pārstāvji Pāvels Sokolovskis un Dmitrijs Joņins izcīnīja attiecīgi 6 un5 punktus, bet individuāli ierindojās attiecīgi 3. un 6. vietā. Otro vietu komandām ar 10,5 punktiem ieguva Rīgas Klasiskā ģimnāzija ar dalībniekiem Emīlu Taboru ar 5,5 punktiem un Denisu Ļebedevu ar 5 punktiem. Trešo vietu komandām ar 10 punktiem un labākiem papildrādītājiem nekā Rīgas 22. vidusskolai un Rīgas 13. vidusskolai ieguva Rīgas 80. vidusskola, kuras sastāvā Jevgenijs Springis ieguva 5,5 punktus, bet Sofija Sergejeva 4,5 punktus.

Pirmās trīs vietas individuāli sadalīja 3 spēlētāji ar 6 punktiem, kur jau minēto Pāvelu Sokolovski par papildrādītāja puspunktu apsteidza un otro vietu ieguva Andrejs Freibergs, savukārt pirmo vietu ar tādu pašu niecīgu pārsvaru pār otro vietu izcīnīja Ivans Mjatežs, kurš tādējādi pievienoja vēl vienu 1. vietu pēdējā mēneša laikā jau izcīnītajai pārliecinošajai uzvarai Rīgas Šaha skolas atklātajā čempionātā un 5. vietai (pēc punktiem dalīta 2.-5. vieta) Rīgas jauniešu atklātajā čempionātā. Visi šie rezultāti atbilstošo turnīru jaunākajās grupās.

Pirmo vietu meitenēm izcīnīja Sofija Sergejeva ar 4,5 punktiem, bet otro un trešo vietu ar tikpat punktiem bet sliktākiem papildrādītājiem ieguva Ieva Valeine un Agnesa Stepania Ter-Avetisjana.

Labāko skolu trijnieks pēc visos trijos turnīros kopā iegūto punktu skaita ir šāds:

1. Rīgas 13. vidusskola 29,5 punkti

2. Rīgas 40. vidusskola 28 punkti

3. Rīgas Purvciema vidusskola 25,5 punkti

No comments