Rīgas starpskolu sacensības, 2004. – 2005. dz. g. rezultāti

Klātienes turnīri

14. novembrī notika vienas dienas Rīgas skolu komandu sacensības ar individuālu ieskaiti 2004. un 2005. gadā dzimušiem spēlētājiem. Tika izspēlētas 7 kārtas ar apdomas laiku 10 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. No vienas skolas varēja piedalīties 2 dalībnieki, kuri savā starpā turnīrā netikās.

Turnīrā piedalījās 33 dalībnieki un tika pārstāvētas 17 skolas. Labākā komanda ar 10 punktiem bija Rīgas Valsts 2. ģimnāzijai, kuras pārstāvji Atis Frīdenšteins-Brīdiņš un Marks Ernests Podojņiks izcīnīja katrs pa 5 punktiem, bet individuāli ierindojās attiecīgi 4. un 7. vietā. Otro vietu komandām ar 9 punktiem, pateicoties labākiem papildrādītājiem, ieguva Rīgas Purvciema vidusskola ar dalībniekiem Jevgeniju Filipovu ar 5 punktiem un Arseniju Ovčinkinu ar 4 punktiem. Trešo vietu komandām ieguva Rīgas 40. vidusskola, kuras sastāvā Dmitrijs Jaldovs ieguva 5 punktus, bet Daniils Lokastovs 4 punktus.

Interesanti, ka individuāli labākie šajā turnīrā neiekļuva labāko trijniekā komandām un otrādi. Pirmo vietu individuālajā vērtējumā ieguva Einārs Ļahs no Rīgas Juglas vidusskolas ar 6 punktiem. Otrais finišēja Artjoms Vissarionovs no Rigas 46. vidusskolas ar 5,5 punktiem, apsteidzot trešajā vietā esošo Artjomu Burenkovu no Rīgas Ķengaraga vidusskolas pēc papildrādītājiem.

Turnīrā piedalījās tikai 2 meitenes, tomēr cīņa par pirmo vietu starp meitenēm izvērtās ļoti sīva. Pirmā bija Emili Lele ar 4 punktiem no Rigas Valsts 1. ģimnāzijas, kas tikai pēc papildrādītājiem apsteidza Jekaterinu Hlopkovu no Rīgas 89. vidusskolas.

No comments