Rīgas Šaha skolas rudens nometne

Pasākumi

23.-27. oktobrī Rīgas Klasiskās ģimnāzijas telpās notika Rīgas Šaha skolas (RŠS) rudens nometne. Nometnes dalībnieki – RŠS audzēkņi ar 2. un 3. sporta klasi. Ar bērniem laiku pavadīja RŠS treneri Aleksandrs Smirnovs, Semjons Galkins un Diāna Matisone.

Nometnes laikā notika vairāki šaha turnīri, kā arī simultānspēles seansi ar treneriem A. Smirnovu un S. Galkinu un ar šahu saistītie izklaides pasākumi. Vēl bērniem bija arī iespēja aktīvi sportot svaigā gaisā ģimnāzijas stadionā.

Klasifikācijas turnīrā 3. sporta klasēm uzvarēja Davids Spunītis. Rezultāti.

Klasifikācijas turnīrā 2. sporta klasēm uzvarēja Artjoms Tolmačevs. Rezultāti.

Tempo turnīrā uzvarēja Sofija Sergejeva. Rezultāti.

Ātrspēles turnīrā uzvarēja Aleksandrs Karasevičs. Rezultāti.

Zviedru šaha turnīrā uzvarēja Artjoms Tolmačevs un Ostins Pavlovs ar komandu “Šaha Lode”. Rezultāti.

Neraugoties uz to, ka nometnes organizēšanas laikā bija dažas problēmas (pēdējā bridi nācās pārcelt nometni uz citam telpām), nometne var tikt uzskatīta par veiksmīgi aizvadītu. Cerams, ka visiem dalībniekiem tie bija īsti šaha svētki!

No comments