Rīgas Šaha skolas lichess.org 11. aprīļa turnīra rezultāti

Online turnīri

11. aprīlī notika jau otrais Rīgas Šaha skolas turnīrs lichess portālā, kura dalībnieku sarakstā bija 74 dalībnieki. Šoreiz labākie dalībnieki bija jūtami kāpinājuši savu rezultavititāti punktu gūšanā lichess turnīru skaitīšanas sistēmā, kad par uzvaru sērijām tiek piešķirti papildus punkti, kā arī bieži tika izmantota viena papildus riska iespēja (dullā spēle jeb berserk) – samazinot savu apdomas laiku no turnīrā paredzētā apdomas laika 6+4 uz 3+0, par uzvaru iegūt papildus punktu. 

Norādot turnīra uzvarētājus, tiks minēts tikai lietotājvārds, bet, ja lichess profilā būs norādīts arī spēlētāja īstais vārds, tad tas arī tiks publicēts.  

Ar iespaidīgu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem, turnīrā ar 54 punktiem uzvarēja MK Maksims Goluboskis, lietotājvārds Golubovsky_Max. Maksims ir ļoti aktīvs šaha spēlētājs un sportists (Pasaules amatieru čempions šahboksā, 3. vieta Eiropas čempionātā zēniem U-16 vecuma grupā ātrajā šahā un citi panākumi), viņam ir arī savs YouTube kanāls, kā arī viņš bieži veido video tiešraides gan lichess, gan chess.com portālos.  Maksims 2 stundu laikā paspēja izspēlēt 18 partijas, gūstot 14 uzvaras. Intersesanti, ka nospēlēto partiju rezultātos jau no pirmās partijas iesākās un turpinājās nesalaužama sērija “01111”. Otro vietu turnīrā ar 39 punktiem ieguva Simon1993, kurš izspēlēja 15 partijas, kurās guva 11 uzvaras un 1 neizšķirtu. Trešo vietu arī ar 39 punktiem ieguva sergey200880, kurš izspēlēja 16 partijas, gūstot 11 uzvaras. 

Lasītāji drīzumā tiks informēti par nākamo turnīru vai pat turnīriem nākamajā nedēļas nogalē. Ņemot vērā interesi, tiek plānots pievienot līdzīgu papildus turnīru, kurā būtu maksimālā reitinga ierobežojums, un kurš būtu vairāk tēmēts uz spēlētājiem ar līmeņiem no iesācēja līdz III sporta klasei. 

No comments