Rīgas Šaha skolas II un augstāku sporta klašu lichess turnīra rezultāti 26. aprīlī

Online turnīri

Svētdien, 26. aprīlī lichess.org portālā notika ceturtais Rīgas Šaha skolas turnīrs, kas paredzēts II sporta klasēm un stiprākiem spēlētājiem. Turnīrs tika izspēlēts ar apdomas laiku 6 minūtes uz partiju plus 4 sekundes par katru izdarīto gājienu. Norādot turnīra uzvarētājus, tiks minēts tikai lietotājvārds, bet, ja lichess profilā būs norādīts arī spēlētāja īstais vārds, tad tas arī tiks publicēts. 

Par uzvarētāju ar 65 punktiem kļuva šī raksta autors Valdis Troņenkovs, lietotājvārds – apelsins. Vienīgo zaudējumu piedzīvoju pret spēlētāju ar lietotājvārdu simpleMLG, kurš turnīrā ieguva 6. vietu. Jāatzīst, ka bija vēl arī citas partijas, kurās tikai ar veiksmes palīdzību izvairījos no zaudējuma. Otro vietu ar 39 punktiem ieguva spēlētājs Jurmala2020, kurš nospēlētajās 19 partijās guva 11 uzvaras, trešo vietu ar 38 punktiem ieguva sowalv, kurš izspēlēja 18 partijas un uzvarēja 12 cīņas.  

No comments