Rīgas Šaha skolas II un augstāku sporta klašu lichess turnīra rezultāti 19. aprīlī

Online turnīri

Svētdien, 19. aprīlī lichess.org portālā notika jau trešais Rīgas Šaha skolas turnīrs, kas paredzēts II sporta klasēm un stiprākiem spēlētājiem. Turnīrs tika izspēlēts ar apdomas laiku 6 minūtes uz partiju plus 4 sekundes par katru izdarīto gājienu. Norādot turnīra uzvarētājus, tiks minēts tikai lietotājvārds, bet, ja lichess profilā būs norādīts arī spēlētāja īstais vārds, tad tas arī tiks publicēts. 

Par turnīra uzvarētāju ar 43 punktiem kļuva Simon1993, kurš izspēlēja 15 partijas, kurās guva 10 uzvaras un 3 partijas noslēdza ar neizšķirtu. Otro vietu ar 37 punktiem ieguva šī raksta autors FM Valdis Troņenkovs ar lietotājvārdu apelsins, 11 partijās gūstot 9 uzvaras un vienu neizšķirtu. Trešo vietu ar 36 punktiem izcīnīja LACPLESIS27, kurš 12 partijās tika pie 10 uzvarām un viena neizšķirta. 

No comments