Rīgas Šaha skolas iesācēju, IV un III sporta klašu lichess turnīra rezultāti 25. aprīlī

Online turnīri

Sestdien 25. aprīlī notika otrais šaha portālā lichess.org organizētais Rīgas Šaha skolas turnīrs iesācējiem, IV un III sporta klašu īpašniekiem ar apdomas laiku 6+4. Dalībnieku skaits sasniedza 94 un par uzvarētāju kļuva Jevgēnija Siņicina, kura ieguva 46 punktus un 16 partijās guva 14 uzvaras un vienu reizi cīnījās neizšķirti. Otro vietu ar 33 punktiem ieguva spēlētājs ar lietotājvārdu Timofej, kurš nospēlētajā 21 partijā pretiniekus pārspēja 12 reizes un 4 reizes nospēlēja neizškirti. Savukārt trešo vietu ar 31 punktu izcīnīja spēlētājs ar lietotājvārdu dpils, kurš nospēlēja 17 partijas un guva 10 uzvaras, kā arī 2 reizes cīnījās neizšķirti.

Protams, ka mistisko spēlētāju no Kazakstānas ar lietotājvārdu Aman19 neliksim augstā cieņā, ņemot vērā, ka viņam, spriežot pēc reitingiem, varētu būt I vai vismaz II sporta klase.

No comments