Rīgas Šaha skolas iesācēju, IV un III sporta klašu lichess turnīra rezultāti 18. aprīlī

Online turnīri

18. aprīlī lichess šaha portālā tika rīkots šaha turnīrs iesācējiem, IV un III sporta klasēm ar apdomas laiku 6+4, tajā pedalījās ļoti kupls dalībnieku skaits (115) un kopumā turnīrs tika aizvadīts pietiekami saturīgi un veiksmīgi. Bija iespēja sancesnsties ar sev līdzīgiem spēlētājiem spēka ziņā, partijas bija aizraujošas un jā, arī kļūdām bagātas, bet bez tām neviens nav izticis un arī neiztiek! Tomēr tieši ejot šādi uz priekšu un, mācoties no savām kļūdām, arī iespējams gūt progresu un panākumus. 

Šoreiz ir ļoti pārliecinoša informācija, ka diemžēl dalībnieku vidū bija arī spēlētāji ar augstāku nekā III sporta klasi. Turnīra lichess tabulas pirmo divu vietu ieguvējiem ir II sporta klases – šo un augstāku sporta klašu īpašniekiem 19. aprīlī bija cits turnīrs un viņi nebija aicināti piedalīties šajā turnīrā. 

Tādējādi secināms, ka patiesībā pirmo vietu turnīrā ieguva spēlētājs ar lietotājvārdu Valts_IZV, kurš tika pie 33 punktiem lichess turnīru punktu skaitīšanas sistēmā, nospēlējot 12 partijas, kurās guva 10 uzvaras un 1 neizšķirtu. Otro vietu arī ar 33 punktiem ieguva Pluto_l, kurš izpēlēja 13 partijas un guva 10 uzvaras, kā arī 2 partijas cīnījās neizšķirti. Trešo vietu ar 32 punktiem izcīnīja mlas8855, paspējot nospēlēt iespaidīgu skaitu partiju, kopā 19, uzvarētas 11. 

No comments