Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā (2009. dz. gads un jaunāki), rezultāti

Online turnīri

15. aprīlī šaha portālā lichess.org notika Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā 2009. gadā dzimušiem un jaunākiem spēlētājiem, šajā turnīrā bija rekordliels dalībnieku skaits, 162 spēlētāji. Protams, ir patiess prieks par šo lielo dalībnieku atsaucību! Turnīra rezultāti lichess.org: https://lichess.org/swiss/DhBuDIJ7. Tās ir komandu sacensības ar individuālu ieskaiti. Tika izspēlētas 7 kārtas ar apdomas laiku 10 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. No vienas skolas varēja piedalīties līdz pat 5 komandām, kuru sastāvā ir divi dalībnieki. 

Komandu vērtējumā ar 11,5 punktiem uzvarēja Rīgas Ziemeļvalstu ģimnāzija ar dalībniecēm Mariju Kuzņecovu, 6 punkti un 1. vieta meitenēm (2. vieta kopvērtējumā), un Naomi Maklakovu, 5,5 punkti un 3. vieta meitenēm. Otro vietu komandām ar 11 punktiem ieguva Rīgas 88. vidusskola, kuras sastāvā bija Artjoms Tolmačevs, 6 punkti un 2. vieta zēniem (3. vieta kopvērtējumā), un Romans Tolmačevs, 5 punkti. Trešo vietu komandām ar 10,5 punktiem dalīja 4 komandas, no kurām labāki papildrādītāji izrādījās Rīgas Franču liceja komandai (Buholca koeficients bija 43,75, pārējām komandām tas attiecīgi bija 43,25, 38,75 un 37,75). Rīgas Franču Liceja komandā 5,5 punktus ieguva Renārs Mūzis, bet Kristers Auziņš tika pie 5 punktiem.

Turnīra individuālajā vērtējumā ar 100% rezultātu, 7 punktiem 7 partijās uzvarēja Nikolajs Platonovs no J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolas. Otro vietu meitenēm ar 6 punktiem ieguva Polina Kučina no Rīgas 72. vidusskolas, bet trešo vietu zēniem ar 6 punktiem ieguva Kristaps Ozoliņš no Rīgas Teikas vidusskolas.   

Turnīra rezultāti google izklājlapās ar komandu rezultātiem: https://docs.google.com/spreahttps://docs.google.com/spreadsheets/d/1xlGiyhIrrgj3-1LIkvd3V0rL5LTt4oazhvjW-b_xE3k/edit#gid=638674167

Aicinām pirmo trīs vietu ieguvējus komandām, meitenēm un zēniem sazināties ar Rīgas Šaha skolu un, personīgi vai pārstāvim ierodoties, saņemt balvas! Tālrunis: 67474140, 67474141. 

No comments