Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā (2007. dz. gads un jaunāki), rezultāti

Klātienes turnīri

15. novembrī noslēdzās Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā ar turnīru 2007. gadā dzimušajiem un jaunākiem skolēniem. Turnīrs tika izspēlētas 7 kārtas ar apdomas laiku 10 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. No vienas skolas varēja piedalīties 2 dalībnieki, kuri savā starpā turnīrā netikās.

Šajā vecuma grupā piedalījās 57 dalībnieki un tika pārstāvētas 30 skolas. Sīvā cīņā par uzvarētājiem, iegūstot 10,5 punktus, kļuva Rīgas Purvciema vidusskolas komanda ar dalībniekiem Pavelu Sokolovski, 6 punkti un 2. vieta individuālajā vērtējumā un Dmitriju Pogorelovu, 4,5 punkti. Otro vietu komandām ar 10 punktiem ieguva Rīgas Franču licejs, kurā spēlēja turnīra uzvarētājs individuālajā vērtējumā Miķelis Vingris, 6,5 punkti un Grēta Dilāne, 3,5 punkti. Trešo vietu komandām ar 9,5 punktiem izcīnīja Rīgas 40. vidusskola ar dalībniekiem Aleksandru Karaseviču, 5,5 punkti un Rafaelu Spiridovski, 4 punkti. Trešo vietu individuāli ieguva Filips Freibergs ar 6 punktiem no Rīgas 22. vidusskolas. Savukārt meitenēm pirmo vietu izcīnīja Naomi Maklakova ar 5 punktiem no Ziemeļvalstu ģimnāzijas, ar tikpat punktiem Melānija Luīze Jansone no Rīgas 45. vidusskolas bija otrajā vietā, bet trešo vietu ieguva Elza Liepiņa ar 4,5 punktiem no Rīgas 64. vidusskolas. 

2007. gadā dzimušo un jaunāku skolēnu turnīra rezultāti

2005. – 2006. gadā dzimušo skolēnu turnīrs 13. novembrī

2003. – 2004. gadā dzimušo skolēnu turnīrs 8. novembrī

 

Labāko skolu trijnieks pēc visos trijos turnīros kopā iegūto punktu skaita ir šāds:

1. Rīgas 40. vidusskola 27 punkti

2. Rīgas Purvciema vidusskola 22 punkti (iegūta 1. vieta jaunākajā grupā)

3. Rīgas 89. vidusskola 22 punkti

No comments