Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā (2007. – 2008. dz. gads), rezultāti

Online turnīri

8. aprīlī šaha portālā lichess.org notika Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā 2007. – 2008. dzimušiem spēlētājiem, šajā turnīrā bija 44 dalībnieki. Turnīra rezultāti lichess.org: https://lichess.org/swiss/muRpI0Cp. Tās ir komandu sacensības ar individuālu ieskaiti. Tika izspēlētas 7 kārtas ar apdomas laiku 10 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. No vienas skolas varēja piedalīties līdz pat 5 komandām, kuru sastāvā ir divi dalībnieki. 

Komandu vērtējumā uz uzvarētāja titulu pretendēja divas komandas ar vienādu punktu skaitu. Uzvarētāja noteikšanai tika izmantoti papildrādītāji – komandas spēlētāju iegūto Buholca koeficientu summa. Pirmo vietu izcīnīja Rīgas 40. vidusskola, iegūstot 9,5 punktus, ar koeficientu 33,25. Tajā spēlēja Rafaels Spiridovskis, 5 punkti un Pjotrs Daineko, 4,5 punkti. Otro vietu ieguva Rīgas 13. vidusskola arī ar 9,5 punktiem un koeficientu 30,25, tās sastāvā bija Arsenijs Petrovs, 5 punkti un Maksims Jermaks, 4,5 punkti. Trešo vietu ar 9 punktiem ieguva Rīgas Centra humanitārā vidusskola, kurā spēlēja Agnesa Stepania Ter-Avetisjana, 6 punkti un 1. vieta meitenēm (2. vieta kopvērtējumā), un Krišjānis Pabērzs, 3 punkti. 

Otro vietu meitenēm (3. vietu kopvērtējumā) ieguva Melānija Luīze Jansone (Rīgas 45. vidusskola) ar 5,5 punktiem, savukārt trešo vietu meitenēm izcīnīja Marija Rasimenoka (Rīgas 40. vidusskola) ar 4 punktiem. 

Pirmo vietu zēniem un arī kopvērtējumā izcīnīja Arsenijs Savičevs (Rīgas Purvciema vidusskola) ar 6,5 punktiem, otro vietu zēniem ieguva Aleksejs Adamovičs (Rīgas 10. vidusskola) ar 5,5 punktiem, bet trešais ar 5 punktiem bija Artjoms Zajakins (Rīgas 89. vidusskola). 

Turnīra rezultāti google izklājlapās ar komandu rezultātiem: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xlGiyhIrrgj3-1LIkvd3V0rL5LTt4oazhvjW-b_xE3k/edit#gid=1700042292

Aicinām pirmo trīs vietu ieguvējus komandām, meitenēm un zēniem sazināties ar Rīgas Šaha skolu un, personīgi vai pārstāvim ierodoties, saņemt balvas! 

No comments