Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā (2006. – 2007. dz. gads), rezultāti

Klātienes turnīri

12. novembrī Rīgas Šaha skolā notika Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā 2006.-2007. gadā dzimušiem spēlētājiem. Tās ir komandu sacensības ar individuālu ieskaiti. Tika izspēlētas 7 kārtas ar apdomas laiku 10 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. No vienas skolas varēja piedalīties 2 dalībnieki, kuri savā starpā turnīrā netikās. Turnīra rezultāti. 

Labākā komanda šajā vecuma grupā bija Rīgas 80. vidusskola, kas ar 12 punktiem tuvākos sekotājus apsteidza par pusotru punktu. Tās sastāvā 100% rezultātu jeb visas uzvaras un pirmo vietu individuālajā vērtējumā ar 7 punktiem izcīnīja Jevgenijs Springis, vēl 5 punktus pievienoja un pirmo vietu meiteņu konkurencē ieguva Sofija Sergejeva. Otro vietu komandām ieguva Rīgas Valsts 2. ģimnāzija ar 10,5 punktiem, kuras dalībniekiem Ivanam Mjatežam ar 6 punktiem bija otrā vieta individuāli, bet Darjai Zubovai ar 4,5 punktiem trešā vieta meitenēm. Trešo vietu komandām ieguva Rīgas Purvciema vidusskola ar 10 punktiem, kuras dalībnieki Pavels Sokolovskis un Dmitrijs Joņins ieguva katrs pa 5 punktiem un individuāli arī finišēja tieši viens otram blakus, attiecīgi 4. un 5. vietā. Trešo vietu individuāli izcīnīja Kristaps Zass ar 5 punktiem no Rīgas Teikas vidusskolas. Otro vietu meitenēm ieguva Agnesa Stepania Ter-Avetisjana ar 4,5 punktiem no Rīgas Centra humanitārās vidusskolas. 

No comments