Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā (2005. – 2006. dz. gads), rezultāti

Klātienes turnīri

13. novembrī Rīgas Šaha skolā notika vienas dienas Rīgas skolu komandu sacensības ar individuālu ieskaiti. Tika izspēlētas 7 kārtas ar apdomas laiku 10 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. No vienas skolas varēja piedalīties 2 dalībnieki, kuri savā starpā turnīrā netikās. Šajā datumā cīnījās spēlētāji ar 2005. – 2006. dzimšanas gadu.

Šajā vecuma grupā piedalījās 42 dalībnieki un tika pārstāvētas 22 skolas. Ļoti pārliecinoši komandām pirmo vietu izcīnīja Rīgas Valsts 1. ģimnāzija ar 11,5 punktiem, konkurentus apsteidzot par 2,5 punktiem. Šīs komandas sastāvā bija Artjoms Burenkovs, kurš ar 6 punktiem bija turnīra uzvarētājs individuālajā vērtējumā, un Kirills Bogdanovičs (5,5 punkti, 4. vieta individuāli). Otro vietu komandām ar 9 punktiem ieguva Rīgas 22. vidusskola ar dalībniekiem Andreju Freibergu, 5 punkti un Aleksandru Krasiļņikovu, 4 punkti. Trešajā vietā komandām ar 8,5 punktiem ierindojās Rīgas Klasiskā ģimnāzija, kuras sastāvā Emīls Tabors ar 5,5 izcīnīja 2. vietu individuāli un Valerija Treibuša ar 3 punktiem bija 3. vietā meitenēm. Trešajā vietā individuālajā vērtējumā ierindojās Ivans Mjatežs no Rīgas 96. vidusskolas, savukārt meitenēm pirmajā vietā ar 4 punktiem bija Marija Spirkova no Rīgas 13. vidusskolas, bet otrajā vietā – Darja Zubova no Rīgas 15. vidusskolas. 

No comments