Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā (2005. – 2006. dz. gads), rezultāti

Online turnīri

25. martā šaha portālā lichess.org notika Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā 2005. – 2006. dzimušiem spēlētājiem, šajā turnīrā bija 33 dalībnieki. Turnīra rezultāti lichess.org: https://lichess.org/swiss/muRpI0Cp. Tās ir komandu sacensības ar individuālu ieskaiti. Tika izspēlētas 7 kārtas ar apdomas laiku 10 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. No vienas skolas varēja piedalīties līdz pat 5 komandām, kuru sastāvā ir divi dalībnieki. 

Par turnīra uzvarētāju komandu vērtējumā visai pārliecinoši kļuva Rīgas Purvciema vidusskola ar 11 punktiem, kuras sastāvā spēlēja Maksims Aminovs, kurš izcīnīja 1. vietu arī individuālajā vērtējumā ar 6 punktiem, un Dmitrijs Joņins ar 5 punktiem. 

Otro vietu komandām ar 9,5 punktiem ieguva Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, tajā spēlēja Kirills Bogdanovičs, 5 punkti un 3. vieta individuālajā vērtējumā, un Artjoms Burenkovs, 4,5 punkti. 

Trešo vietu komandām ar 9 punktiem izcīnīja Rīgas 13. vidusskola ar dalībniekiem Mariju Spirkovu, 4,5 punkti un 1. vieta meitenēm un Vadimu Truhanovu, 4,5 punkti.

 

Individuālajā vērtējumā 2. vietu ar 6 punktiem ieguva Emīls Tabors no Rīgas Valsts klasiskās ģimnāzijas. 2. vietu meitenēm ar 3 punktiem ieguva Sofija Sergejeva no Rīgas 80. vidusskolas, bet 3. vietu meitenēm ar 2 punktiem ieguva Apoļinarija Rešetnikova no Rīgas 21. vidusskolas. 

Turnīra rezultāti google izklājlapās ar komandu rezultātiem: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xlGiyhIrrgj3-1LIkvd3V0rL5LTt4oazhvjW-b_xE3k/edit#gid=1926790187

Aicinām pirmo trīs vietu ieguvējus komandu, individuālajā un meiteņu vērtējumā sazināties ar Rīgas Šaha skolu un, personīgi vai pārstāvim ierodoties, saņemt balvas! 

No comments