Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā (2004. – 2005. dz. gads), rezultāti

Klātienes turnīri

5. novembrī Rīgas Šaha skolā notika Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā 2004.-2005. gadā dzimušiem spēlētājiem. Tās ir komandu sacensības ar individuālu ieskaiti. Tika izspēlētas 7 kārtas ar apdomas laiku 10 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. No vienas skolas varēja piedalīties 2 dalībnieki, kuri savā starpā turnīrā netikās. Turnīra rezultāti. 

Labākā komanda šajā vecuma grupā sīvā cīņā izrādījās Rīgas Valsts 2. ģimnāzija ar 9,5 punktiem, kuras sastāvā spēlēja Atis Frīdenšteins-Brīdiņš, 5 punkti un 3. vieta individuāli, un Marks Ernests Podojņiks, 4,5 punkti. Otro vietu komandām ar 9 punktiem ieguva Rīgas Juglas vidusskola, kurā spēlēja Einārs Ļahs, 5,5 punkti un 2. vieta individuāli, un Ralfs Bērziņš, 3,5 punkti. Trešo vietu komandām ieguva Rīgas Valsts 1. ģimnāzija ar dalībniekiem Artjomu Burenkovu, 5 punkti un Edvardu Sprindžuku Golubcovu, 4 punkti. 1. vietu individuālajā vērtējumā ar 5,5 punktiem ieguva Artjoms Vissarionovs no Rīgas 46. vidusskolas, savukārt labākā meitene turnīrā ar 3 punktiem bija Jekaterīna Hlopkova no Rīgas 89. vidusskolas. 

No comments