Rīgas 2019. gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā, rezultāti

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā aizvadītas Rīgas 2019. gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā, kur divās grupās kopā piedalījās 42 zēni un meitenes līdz 17 gadu vecumam, kas piecās dienās aizvadīja septiņas klasiskā šaha kārtas. Turnīrs norisinājās skolēnu rudens brīvlaikā, no 21. līdz 25. oktobrim.

Vecāko grupu turnīrā (U-15 un U-17) 12 spēlētāju konkurencē uzvarēja Atis Frīdenšteins-Brīdiņš (1. vieta U-15), kurš ieguva 6,5 punktus un tuvāko sekotāju apdzina par 1,5 punktiem. Otro vietu ar 5 punktiem ieguva Jevgenijs Fiļipovs (2. vieta U-15), bet trešo vietu izcīnīja Anna Kazmerika arī ar 5 punktiem (1. vieta U-15 meitenēm). 

Dmitrijs Staņislavskis ar 4,5 punktiem bija labākais U-17 grupā, Arsenijs Ovčinkins ar 3,5 punktiem ieguva otro vietu U-17 grupā, bet Daniels Birmans ar tikpat punktiem ierindojās trešajā vietā U-17 grupā. Otro vietu U-15 grupā meitenēm ar 3,5 punktiem ieguva Darja Zubova, kura gan drīkstēja spēlēt arī U-13 vecuma grupā, bet pati izvēlējās tieši šo turnīru. Trešo vietu U-15 grupā ar 3 punktiem ieguva Marks Ernests Podojniks. Labākā meitene U-17 grupā bija Elisa Granovska, kurai gan citas meitenes konkurenci šoreiz nesastādīja. 

Vecāko grupu turnīra rezultāti 

 

Jaunāko grupu turnīrā (U-11 un U-13) bija 30 dalībnieki un par uzvarētāju ar 6 punktiem kļuva Kristaps Zass (1. vieta U-13). Otro vietu ar tikpat punktiem ieguva Miķelis Vingris (1. vieta U-11), bet trešo vietu ar 5,5 punktiem izcīnīja Ivans Mjatežs (2. vieta U-13).

Emīla Tabora iegūtie 5 punkti deva viņam 3. vietu U-13, Arsenijs Savičevs ar 4,5 punktiem ieguva 2. vietu U-11, bet Vadims Aleidzāns tika pie trešās vietas U-11. Diemžēl neviena meitene nepiedalījās U-13 grupā, bet labākā U-11 grupā ar 4 punktiem bija Naomi Maklakova, otro vietu meitenēm šajā grupā ieguva Marija Krasiļņikova ar 3 punktiem, bet trešajā vietā finišēja Maria Labecka ar 2,5 punktiem. 

Jaunāko grupu turnīra rezultāti 

No comments