Rīgas 2017. gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā

Klātienes turnīri

No šī gada 23. līdz 27. oktobrim Rīgas Šaha skolas telpās, Pērnavas ielā 10 norisināsies Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes šahā.

Sacensībās tiek aicināti piedalīties jaunietes ar vismaz II sporta klasi un jaunieši ar vismaz I sporta klasi, kas ir dzimuši 2000. gadā, vai vēlāk. Sacensības ir individuālas, saskaņā ar FIDE noteikumiem pēc Šveices sistēmas, 7 kārtās. Sacensībās veic FIDE klasiskā reitinga aprēķinu. Apdomas laiks 90 minūtes plus 30 sekundes par katru izdarīto gājienu līdz partijas beigām katram dalībniekam. Tiks apbalvoti labākie spēlētāji un spēlētājas četrās vecuma grupās. Dalībnieku pieteikumus pieņem Rīgas Šaha skolā, Pērnavas ielā 10, Rīga, LV – 1001, fakss 67704226, e-pasts sahaskola@riga.lv, līdz 2017. gada 20. oktobrim, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu, sporta klasi un FIDE ID numuru.

No comments