Pasaules jauniešu čempionāts Urugvajā

Klātienes turnīri Panākumi ārzemēs

Labāko rezultātu no mūsējiem šajā turnīrā parādīja Arsens Bataševs, iegūstot 6,5 punktus no 11.

Urugvajas galvaspilsētā aizvadīts pasaules čempionāts jauniešiem vecuma grupās U-14, U-16 un U-18, kurā startēja arī deviņi Latvijas sportisti. Arsens Bataševs ieguva 20. vietu U-16 grupā, kas ir labs sasniegums. Pērn Latvijai labākais rezultāts šajās vecuma grupās bija 5,5 punkti un 26. vieta (Margarita Parhomenko, U-18, meitenes).

Grigorijs Morozļi izcīnīja 6 punktus un 33. vietu U-14 grupā. Ar 5,5 punktiem finišēja Elizabete Limanovska, 23. vieta, U-18, meitenes, Klāvs Stabulnieks, 33. vieta, U-18 un Madara Golsta, 35. vieta, U-14, meitenes. Abas māsas Golstas finišēja plecu pie pleca, Ramonai 36. vieta ar 5 punktiem. Visi rezultāti.

Jāatzīmē, ka gan Arsena, gan Grigorija rezultāts ir patīkams pārsteigums un viņi abi savu līdzšinējo ELO reitingu šajā turnīrā paaugstināja uzreiz par vairāk nekā 100 punktiem!

No comments