Notiks skolu šaha olimpiāde. Skolēni un skolas aicināti pieteikties

Klātienes turnīri

Masveidīgām skolēnu šaha sacensībām Latvijā ir senas tradīcijas.

Latvijas Šaha federācija organizē Latvijas Skolu skolēnu olimpiādi šahā, kas notiks pirmo reizi un sāksies jau 1. februārī. Notiks vairāki atlases turnīri un olimpiādes posmi. Fināls paredzēts šā gada 14. un 15. maijā Rīgā. Federācija aicina pieteikties šīm vērienīgajām sacensībām.

Skolu šaha olimpiādē var piedalīties jebkurš skolēns no jebkuras Latvijas skolas. Olimpiādes mērķis ir noskaidrot, cik Latvijā skolēnu māk spēlēt šahu un kurā skolā mācās spēcīgākie, gudrākie šahisti.

Kas ir jādara vispirms?

Vispirms jānoskaidro, kuri skolēni jūsu skolā prot spēlēt šahu.

Kas jādara uzreiz pēc tam?

Skolēniem, kuri prot spēlēt šahu ir jāizstāsta par iespēju piedalīties skolu šaha olimpiādē.

Kuram ir jāpiesaka skolēnus sacensībām?

Šaha organizatoram skolā ir jāsazinās ar LŠF, atsūtot pieteikumu uz e-pastu (skolusahaolimpiade@gmail.com). Šaha organizators skolā būs, piemēram, šaha treneris un vai pulciņa vadītājs, šaha vai sporta skolotājs, vai jebkurš cits šaha entuziasts skolā, kurš grib un var pieteikt bērnus dalībai šaha sacensībās.

No comments