Noslēgušās Eiropas jaunatnes individuālās un komandu sacensības internetā

Online turnīri Panākumi ārzemēs

Svētdienas, 20. septembra vakarā pēc trīs dienu un 9 kārtu spēlēšanas noslēdzās pirmais Eiropas tiešsaistes jaunatnes komandu un individuālā šaha čempionāts, kurā plaši pārstāvēta bija arī Latvija ar 20 dalībniekiem, kuri gandrīz visi bija Rīgas Šaha skolas audzēkņi.

Turnīrs tika izspēlēts interneta platformā Tornelo.com

Izspēlētās partijas iespējams redzēt šajā adresē, izvēloties attiecīgo turnīra grupu. 

Turnīra rezultāti

 

Labākā meitene no Latvijas bija Agnesa Stepania Ter-Avetisjana, kura meiteņu grupā līdz 14 gadiem ieguva 6,5 punktus un izcīnīja 8. vietu 89 dalībnieču konkurencē. 

 

Labākais puisis no Latvijas bija Georgijs Germanovs, kurš atklātajā grupā līdz 12 gadiem arīdzan ieguva 6,5 punktus un izcīnīja 8. vietu 107 dalībnieku konkurencē. 

Komandu kopvērtējumā meitenēm uzvarēja Krievija, otro vietu ieņēma Vācija, bet trešajā vietā bija Nīderlande. 

Komandu vērtējumā puišiem uzvarēja Krievija, otrajā vietā ierindojās bija Azerbaidžāna, bet trešo vietu dalīja Armēnija un Vācija, bronzu saņemot abām komandām, lai arī koeficients labāks bija Armēnijai. 

Oficiālie rezultāti 

Eiropas Šaha savienības (ECU) YouTube kanāls

Latvijas komanda kopumā ieguva labus rezultātus, lai arī noteikti bija iespējams dažas vēl augstākas vietas. Rīgas Šaha skola paveica lielu darbu, lai šis turnīrs mūsu dalībniekiem noritētu sekmīgi un bez liekiem nepatīkamiem pārsteigumiem. Spēlētāji ieguva neatsveramu pieredzi, kas noteikti noderēs nākamajās sacensībās gan internetā, gan, cerams, arī klātienē!

No comments