Noslēdzies šaha turnīrs „Superšahiste – 2017”

Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skolā aizvadīts meiteņu šaha turnīrs “Superšahiste-2017”, kurā piedalījās spēlētājas no Rīgas, Kuldīgas, Olaines, Rēzeknes un Jūrmalas.

Turnīrs tika izspēlēts divās vecuma grupās, attiecīgi 1999.-2004. gadā dzimušās un 2005. g. dzimušās un jaunākas. Vecākajā grupā dalībnieču skaits bija 10, bet jaunākajā krietni lielāks – 55.

Šajā turnīrā nebija sporta klašu ierobežojumu un tajā piedalījās gan iesācējas, gan šahistes ar 1. sporta klasi, tika izspēlētas 7 kārtas ar apdomas laiku 25 minūtes plus 10 sekundes par gājienu.

Par uzvarētāju vecākajā grupā kļuva kuldīdzniece Līva Vaivade ar 6 punktiem, otro vietu ieguva rēzekniete Anna Kazmerika ar 5,5 punktiem, bet trešā bija Laura Beļakova no Rīgas, iegūstot 4 punktus. Vecākās grupas rezultāti.

Savukārt jaunākajā grupā par pirmo 3 vietu īpašniecēm kļuva rīdzinieces. Izcīnot 6 uzvaras pēc kārtas un 7. kārtā spēlējot neizšķirti, pārliecinoši 1. vietu ieguva Agnesa Stepani Ter-Avetisjana, 2. vieta Sofijai Sergejevai, bet trešā – Šarlotei Ikstenai, abām ar 5,5 punktiem. Jaunākās grupas rezultāti.

Visas dalībnieces saņēma suvenīrus, turklāt turnīrā tika apbalvotas ne tikai abu vecuma grupu 3 labākās, bet arī labākās spēlētājas pēc sporta klašu grupām.

No comments