Noslēdzies iesācēju klasifikācijas turnīrs

Klātienes turnīri

17. un 18. februārī Rīgas Šaha skolā tika aizvadīts klasifikācijas turnīrs iesācējiem.

Jau ierasti tas pulcē kuplu dalībnieku skaitu un, ja iepriekšējā šādā turnīrā piedalījās 65 dalībnieki, tad šoreiz dalībnieku skaits bija vēl par 10 lielāks un sasniedza 75. Turnīrs tika izspēlēts 8 kārtās pēc Šveices sistēmas un ievērojamu sniegumu tajā nodemonstrēja, un pirmo vietu ieguva Rīgas Šaha skolas direktores Līgas Ungures audzēkne Lelde Biukšāne, kurai vēl ir tikai 6 gadi.

Lelde Biukšāne 8 partijās spēja iegūt 7 punktus, pēc papildrādītājiem apsteidzot otrās vietas ieguvēju Artjomu Šmakovu. Trešais ar 6,5 punktiem bija Matvejs Krivoguzovs. 4.-8. vietu ar 6 punktiem dalīja Šons Matvejevs, Alekss Deniels Usiļonoks, Vladislavs Vlasenko, Solvita Dūdiņa un Emīls Lapsalis. 9.-13. vietu ar 5,5 punktiem dalīja Aleksandrs Losevs, Emīls Ozoliņš, Dana Džibuti, Marija Čupite un Maija Nikitjuka. Savukārt 14.-24. vietu ar 5 punktiem ieguva attiecīgi Pāvels Rasimenoks, Jānis Īve, Stanislavs Haustovs, Timurs Meļņičenko, Gustavs Ozols, Artjoms Smirnovs, Ņikita Pavlovs, Justs Anerauds, Kalvis Apinis, Ēriks Ciemiņš un Elza Doķe. Tā kā IV sporta klases izpildīšanai bija nepieciešams savākt 5 punktus vai vairāk, tad visi iepriekš minētie dalībnieki tika arī pie IV sporta klases šahā, apsveicam!

No comments