Noslēdzies Eiropas čempionāts jauniešiem

Klātienes turnīri Panākumi ārzemēs

Diezgan labus rezultātus šajā turnīrā parādījuši mūsu jaunie šahisti.

Visvairāk punktu un arī augstāko vietu no mūsējiem izcīnīja Miķelis Vingris, kurš U-8 vecuma grupā ar 6 punktiem ierindojās 16. vietā.

5,5 punktus un 17. vietu U-18 grupā izcīnīja Dmitrijs Tokranovs, tikpat punktus un 23. vietu ieguva Agnesa Stepani Ter-Avetisjana, U-10. Vēl labus rezultātus sasniedza Elizabete Limanovska un Dana Vambūte, kas ar izcīnītiem 5 punktiem ieguva attiecīgi 20. vietu U-18 grupā un 22. vietu U-16 grupā. Pārējiem bija nedaudz mazāk punktu. Visi rezultāti. Vērts atzīmēt, ka iepriekšējā Eiropas čempionātā maksimālais punktu skaits bija 5 un augstākā vieta – 39. Tātad šogad ir krietni labāki rezultāti nekā pērn. Novēlam turpināt iesākto progresu un vēlam labas sekmes arī mūsu Pasaules čempionāta dalībniekiem vecuma grupās U-14, U-16 un U-18, kas jau 17. septembrī sāksies Urugvajā.

No comments