Lielmeistara Jāņa Klovāna 8. piemiņas kauss

Klātienes turnīri

9. aprīlī Rīgas Šaha skolā notiks izcilā Latvijas šaha lielmeistara un trenera, deviņkārtējā Latvijas un trīskārtējā Pasaules senioru čempiona Jāņa Klovāna piemiņas šaha turnīrs. 

Turnīra nolikums. Rezultāti.

Turnīrs tiks izspēlēts 7 kārtās pēc Šveices sistēmas ar apdomas laiku 10 minūtes + 5 sekundes par gājienu katram dalībniekam. Turnīrā tiek aicināti piedalīties lielmeistari, meistari, meistarkandidāti, Latvijas jauniešu čempionātu finālu dalībnieki, pirmās sporta klases šahisti ar reitingu vismaz 2000, brīvu vietu gadījumā – ar zemākiem reitingiem. Sacensības notiks ar FIDE ātrā šaha reitinga apskaiti. 

Dalība ir bezmaksas, bet būs balvas. Pirmo trīs vietu ieguvējus kopvērtējumā apbalvos ar piemiņas kausiem. Naudas balvu kopējais fonds 220 eiro, apbalvos turnīra uzvarētājus, labākās dāmas, seniorus, jauniešus.

Reģistrācija sacensību vietā no plkst. 17:00, izloze un 1. kārta plkst. 17:30. Iepriekšējos pieteikumus pieņem līdz 2018. gada 8. aprīlim. Pieteikumā jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, sporta klase vai tituls, FIDE ID numurs. Pieteikumi jāiesniedz elektroniski uz e-pastu sahaskola@riga.lv

No comments