Lielmeistara Jāņa Klovāna 8. piemiņas kausa rezultāti

Klātienes turnīri

9. aprīlī, izcilā Latvijas šaha lielmeistara un trenera, deviņkārtējā Latvijas un trīskārtējā Pasaules senioru čempiona Jāņa Klovāna dzimšanas dienā, Rīgas Šaha skolā notika viņa piemiņai veltīts šaha turnīrs.

Šogad tas attiecīgi noritēja pirmdienas vakarā un pulcēja kuplu un spēcīgu dalībnieku pulku. Tajā piedalījās 58 dalībnieki, starp kuriem bija arī viens lielmeistars, viena lielmeistare, divi starptautiskie meistari, pieci FIDE meistari un četri nacionālie meistari. 

Turnīrs tika izspēlēts 7 kārtās pēc Šveices sistēmas ar apdomas laiku 10 minūtes + 5 sekundes par gājienu katram dalībniekam. Lai arī dalība visiem dalībniekiem bija bez maksas, labākie spēlētāji tika pie balvām, ieskaitot arī naudas balvas. 

Par turnīra uzvarētāju ar 6,5 punktiem kļuva IM Vladimirs Svešņikovs.

No comments