Lielmeistara Jāņa Klovāna 10. piemiņas kauss 10. aprīlī

Online turnīri Piemiņas turnīrs

Sestdien, 10. aprīlī šaha portālā lichess.org notiks izcilā Latvijas šaha lielmeistara un trenera, deviņkārtējā Latvijas un trīskārtējā Pasaules senioru čempiona Jāņa Klovāna piemiņas šaha turnīrs. Sākums pulksten 17:00. Turnīra saite: https://lichess.org/swiss/k0QEat3x 

Turnīra nolikums.

Turnīrs tiks izspēlēts 7 kārtās pēc Šveices sistēmas ar apdomas laiku 7 minūtes + 5 sekundes par gājienu katram dalībniekam. Turnīrā tiek aicināti piedalīties visi interesenti. 

Dalība ir bezmaksas, bet būs balvas. Pirmo trīs vietu ieguvējus kopvērtējumā, kā arī labāko dāmu, labāko zēnu un meiteni vecuma grupās U-18 un U-12, kā arī labākos seniorus vecuma grupās 65+ un 50+ apbalvos ar kausu un diplomu. 

No comments